הצג גיליון RSS

zico16

חברות הובלות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/10/2010 שעה 14:50 (373 צפיות)
כמו בתחומים רבים, גם בתחום שירותי ההובלות פועלות חברות הובלה מקצועיות בעלות רישיון, לצד חברות חובבניות, המכונות בלשון העם "חאפרים". היתרון היחסי של חברת הובלות חובבנית על פני חברת הובלות בעלת רישיון נמצא במחיר הזול שהיא דורשת עבור שירותי הובלות. אולם כל מי שנעזר בשירותיה של חברת הובלות חובבנית יודע שמי שלא מצליח לעמוד בפיתוי של המחיר הזול היום, דינו לשלם ביוקר מחר. במאמר הבא יפרטו כל הסכנות האורבות לכם בשימוש בשירותיה של חברת הובלות חובבנית.
חברת הובלות חובבנית היא חברת הובלות שפועלת ללא רישיון. בדרך כלל מדובר בבעל משאית שהחליט למצוא לעצמו הכנסה קלה ופטורה ממס. מכיוון שחברת הובלות חובבנית עובדת אך ורק באופן "שחור" וללא חשבוניות, היא יכולה לגבות מחירים נמוכים בעשרות אחוזים מאלו של חברת הובלות מקצועית. אולם החיסכון במחיר לעולם יבוא על חשבון המקצועיות בעבודה.
בניגוד לחברת הובלות מקצועית, עם חברת הובלות חובבנית אתם לא יכולים לערוך הסכם עבודה כתוב וחתום. המשמעות היא שחברת ההובלות לא מחויבת אליכם בשום צורה שהיא. כשאתם קובעים עימה מועד להובלה, אתם יכולים רק לקוות שכל מה שסיכמתם עליו בעל פה יתקיים בפועל. בדרך כלל זה לא קורה.
אנשים רבים שהזמינו את שירותיה של חברות הובלות חובבנית נאלצו להתמודד עם איחורים משמעותיים של המובילים ביום המעבר. בלא מעט מקרים חברת ההובלות פשוט לא הגיעה, ללא כל הודעה מוקדמת, סתם כי השיגה עבודה משתלמת יותר. במצבים שכאלו אתם נאלצים לדחות את מעבר הדירה, למצוא פתרון זמני במידה ואתם חייבים לפנות את דירתכם באופן מיידי, להפסיד עוד ימי עבודה ולמצוא חברת הובלות אחרת.
לעיתים רבות חברת ההובלות לא מגיעה עם משאית המתאימה להיקף ההובלות שלכם. כבר קרו מקרים בהם החברה החובבנית הגיעה עם טנדר קטן המיועד להובלות קטנות, ולא עם משאית גדולה עבור הובלת דירה גדולה.
בנוסף, הסבלים של חברת הובלות חובבנית הם אינם אנשי מקצוע. לכן, הם עלולים לגרום לנזקים רבים לרכוש שלכם במהלך ההובלה. ומכיוון שלחברת הובלות חובבנית אין פוליסת ביטוח, אתם גם לא תקבלו שום פיצוי כספי בגין אותם נזקים.
זאת ועוד, עם חברת הובלות חובבנית אתם אף פעם לא יכולים לדעת מה יהיה המחיר הסופי שתשלמו. מכיוון שאין חוזה עבודה כתוב, ביום המעבר המובילים יכולים להחליט שעבור כל מכשיר חשמלי גדול הם גובים עוד 200 ₪, ועבור פירוק והרכבת רהיטים הם גובים עוד 600 ₪. ומכיוון שביום המעבר אתם תלויים בחסדיה של חברת ההובלות, אין לכם ברירה אלא להסכים לכל תוספת במחיר.
ולבסוף, חברת הובלות חובבנית אף פעם לא יכולה להעניק לכם את כל מכלול השירותים שאתם זקוקים להם עבור מעבר דירה או משרד. היא לא מספקת חומרי אריזה, היא לא מבצעת הובלות מנוף, היא לא מציעה שירותי פריקה או אפילו שירותי פירוק והרכבת רהיטים באופן מקצועי, על ידי נגר. לכן, אם תזדקקו לשירותים שכאלו תיאלצו לפנות לחברות נוספות ולשלם יותר.
לכן, תמיד עדיף לבחור בשירותיה של חברת הובלות מקצועית, מנוסה ובעלת רישיון, גם אם אתם זקוקים לשירותי הובלות קטנות בלבד. גם אם שירותיה עולים יותר, הרי שמדובר בחיסכון לטווח הארוך.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 16:09 על ידי zico16

תגיות: הובלות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים