הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

הטעם העיצובי שלנו מתבטא באדריכלות נוף של צמחייה מלאכותית

דרג פוסט זה
אתם מוכרחים להודות שמשהו בישראל השתנה. לפחות באנשים. טוב אולי לא בהרבה, אנחנו עדיין עם לא מנומס, נדחף וחסר פשרות בכל דבר שאנו מוצאים עצמנו בו בין אם זה התור בבנק ועד החלטות במועצת הביטחון של האו"ם.

אם זאת משהו בטעם שלנו השתנה. יש כאלו שיגידו לטובה ויהיו כאלו כמו תמיד שיגידו לרעה. אם נסתכל רגע על תחום עיצוב הפנים והחוץ אין ספק שעשינו קפיצת מדרגה משמעותית בכל הקשור בעיצוב אדריכלות נוף בסביבה האורבאנית שלנו. צמחייה מלאכותית מוצאת עצמה הופכת כמעט בעל כורחה להיות אחד מן הכלים הבולטים ביותר שלנו לעיצוב הסביבה החיצונית. מעבר לכל ספק כמו כל דבר שאנו לוקחים על עצמנו, הישראלים ובוחרים להתעסק בו, אנו עושים זאת על הצורה הטובה ביותר.

כיום חברות של אדריכלות נוף, הבינו כי יש לטפח את המוצר שנקרא צמחיה מלאכותית. כיום ניתן להפיק הכול מצמחייה מלאכותית. לדוגמא: ניתן לחנוט עצים מלאכותיים גדולים כגון עצי דקל עבים וניתן לרדת לרמת רזולוציות של צמחים מלאכותיים קטנים ואפילו עד רמת פרחים, שהם פרחי משי.

צמחים מלאכותיים מסוגלים להיות כמו חומר בידי היוצר. שכן באמצעות צמחים מלאכותיים אנו יכולים לגרום למקום צחיח ומדברי להרגיש כמו גן עדן של צבעים וירוק. ניתן להציב כל צמח או כל פרח צבעוני בלב מדבר והוא יחזיק שנים בלי לנבול.

אדריכלות נוף נענשת ברובה גם על משק המים של ישראל. צמחייה מלאכותית היא מעבר לפתרון עיצובי היא גם פתרון משמעותי למצוקת המים של מדינת ישראל. צמחייה מלאכותית אינה מצריכה השקיה אלא רק תחזוק ברמת החניטה. הצמצום בהוצאות המים, מעניק יותר חופש ללקוחות שמבקשים לעצב את הסביבה החיצונית של הבית שלהם בצמחייה מלאכותית יקרה יותר. אנשים מרגישים שהם יכולים להשקיע יותר בעיצוב הנוף כל זאת כאמור בגלל החיסכון בכסף שהם היו מוציאים בין כה וכה על המים. יותר ויותר אנשים בוחרים לעצב את הסביבה שלהם בצמחייה מלאכותית וניכר שהטעם שלנו הולך ומשתפר בכל הקשור בעיצוב. היכולת שלנו לתת דעות חיוניות מול אדריכלי הנוף הופכים אותנו כמעט מבלי שאנו שמים לב, לאוהבי נוף ומעצבים בעל כורחנו. אם זאת יש לאן לשאוף ועוד יש לנו אחד או שניים תחומים שבהם צריך כמובן להשתפר – אחד מהם הוא כמובן נושא הנימוסים אבל זה כמובן נושא לפוסט אחר.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים