הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

מהפך ביעילות - כניסת מתקני מים למקום עבודה

דרג פוסט זה
כיצד ניתן לשפר את איכות העבודה במשרד או כל מקום עבודה אחר. התשובה לפעמים כל כך פשוטה, שמרוב שהיא כל כך פשוטה אנו פשוט לא מסוגלים לעלות במוחנו עד כמה היא פשוטה. אני אתן לכם רמז – המצרך הכי חשוב לגוף האדם? טוב אני אגלה לכם, כי אם נמשיך כך ספק אם הפוסט הזה יסתיים מתישהו. הדבר שהכי חשוב שיהיה במקום עבודה הוא מתקני מים. מדוע דווקא מתקני מים לשתיה הם הכי חשובים אתם בטח שואלים? וובכן מחקרים הוכיחו כי הימצאותם של מתקני מים במקומות עבודה מגבירים את החשק לצרוך מים בזמן העבודה. ידוע שכל אדם שאינו צורך כמות של שני ליטר מים ליום, נחלש משמעותית לעומת אדם שמקפיד לצרוך מים בצורה סדירה במשך היום. המדד הכי יעיל לכך, הוא כמובן בכמות הפעמים שאנו הולכים לנוחיות.

את התובנה הזו הבנתי כבר אחרי חודשיים מאז הקמנו את חברת הסטארט אפ הקטנה שלנו. החברה מפתחת חומרה למחשבים ועובדים אצלנו מתכנתים ומהנדסים שיושבים לפעמים עד 12 שעות מול מסך מחשב ומפעילים את המוח ללא הרף. אחרי שראיתי כי העובדים באים רצוצים ועייפים לעבודה וכולם חמושים בבקבוקי מים קטנים. החלטנו לרכוש בר מים של מים חמים וקרים. הכוונה הייתה קודם כל זה לענות על צורך קיומי ומיידי של העובדים וכמו כל מקום עבודה נורמאלי הוא לספק לעובדים שלך מים חמים וקרים 24 שעות. כלומר שלא תבינו אותי לא נכון היה לנו קומקום ישן כזה שאימא שלי תרמה, אבל אחרי שחשבנו על זה חשבנו שיהיה יותר מכובד זה להביא בר מים למשרד, מה גם זה יותר מקצועי ונראה טוב מול הלקוחות שבאים לפגישות.

אין כל ספק כי אספקת מים חמים או קרים זה הדבר הכי חיוני והשירות הכי טוב שאתם יכולים לתת לעובדים שלכם. אין ספק שאנו בתור מנהלים חווים את כל מעגלי השירות שניתן וביכולתנו להעניק. אני מאמין כי השירות החיוני הראשון שצריך לספק הוא מול העובדים שלך. כלומר דאגה לתנאים של העובדים שלך ולבעיותיהם שלהם לפני הכול. אחרי הכול אם לא יהיה מי שייתן שירות לעובד, ספק אם אותו אדם ירצה להישאר במקום עבודתו. לעומת זאת, אם תספקו לעובד שלכם את כל התנאים הסוציאליים וההכרחיים לא רק על פי חוק אלא גם על פי אמונה כי עובד טוב הוא עובד שאינו ממורמר וכאשר מספקים את כל התנאים ההכרחיים לעובדים. ואם זאת התנאי החשוב ביותר לעובד הוא דאגה קודם כל למצבו הבריאותי ולדאוג שהוא אכן יהיה עובד יעיל. לכן הצבת מתקני שתייה במקומות עבודה היא הדבר הבסיסי והחשוב מכול.
תגיות: מתקני מים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים