הצג גיליון RSS

lalapp

רקעים למחשב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/10/2010 שעה 23:31 (624 צפיות)
אני בטוח שכל אחד מכם דואג מידי פעם לחדש את העיצוב של החדר או הבית שלו עם דברים חדשים. בדומה לכך, רבים משתמשים במגוון רקעים למחשב כדי שגם כשהם נמצאים במחשב הם ירגישו שהוא אישי ומעוצב בדיוק לפי איך שהם בחרו לעצמם. אם אתם מורידים ומשתמשים ברקעים למחשב שאתם בחרתם ואשר מציגים דברים אהובים עליכם או סתם נופים שמצאו חן בעיניכם הדבר יהפוך את חווית השימוש במחשב להרבה יותר נעימה ומהנה, שלא נדבר על אישית. בהתחלה היו רקעים למחשב שהגיעו עם הערכה הבסיסית של הווינדואוס וכללו מספר אפשרויות מצומצם עם בחירה פשוטה למשתמש. אנשים לא ייחסו לעניין הזה חשיבות ולא הבינו שמדובר במשהו חשוב עבור הרמה האישית.

בכל מקרה, עם הזמן אנשים החלו להשתמש יותר במחשב האישי שלכם והוא נהפך למשהו שגרתי בחיי היום-יום באמצעותו מעבירים הרבה מזמן הפנוי, או אם המחשב משמש לצורכי עבודה אז גם בזמן העבודה כמובן. כמו שאנשים מעצבים את הפלאפון שלהם עם סקינים ורקעים מיוחדים, כך גם חשוב לעצב את שולחן העבודה עם רקעים למחשב ואף מומלץ לגוון ולהחליף רקע מידי כמה זמן כדי שמסך הפתיחה כאשר אתם מדליקים את המחשב לא יתחיל לשעמם אתכם בשלב מסויים. אם אתם מתלבטים באיזה רקעים למחשב לבחור אז נסו לדמיין מה הכי מרגיע אתכם ועושה לכם הרגשה טובה, מה הייתם רוצים לראות כשאתם פותחים את החלון בבוקר וכו'.

אני אישית אוהד שרוף של רקעים למחשב ולרוב בוחר ברקעי נופים ודברים נוספים שקשורים לטבע משום שבמציאות אני חובב טיולים ועושה הרבה עם חברי. ההמלצה שלי היא שתריצו חיפוש פשוט ותמצאו אתרים בחו"ל שמכילים רקעים למחשב כי אצלהם המאגרים הכי גדולים והכי איכותיים. בארץ גם ניתן למצוא פה ושם אתרים טובים של רקעים למחשב אבל ממש מעטים קיימים והחיפוש יהיה קצת יותר קשה בשל כך. לעומתם, הרצה של מילים באנגלית תניב לכם המוני תוצאות ובהתאם גם כמות אדירה של רקעים למחשב שתספק אתכם לכל החיים.
תגיות: רקעים למחשב
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים