הצג גיליון RSS

nesher10

להיות עורך דין

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/10/2010 שעה 07:24 (581 צפיות)
אין יום שפותחים עיתון או אינטרנט ולא נתקלים בכתבות בשפע בתחום הפלילים. אולי זה תמיד היה ככה, ובגלל התקופה והאינטרנט, וזרימת המידע מכל הכיוונים זה נראה יותר, אבל יש תחושה של ממש שתחום הפלילים והעבריינות גדל מאוד בשנים האחרונות. במהלך השבוע שבוע האחרון ראיינו פעמיים ברדיו עורך דין פלילי לגבי נושאים שונים. בכלל נראה שלהיות עורך דין פלילי היום זה מקצוע מאוד משתלם, במידה ואתה מצליח כמובן לשמור על שלום עם כולם, אחרת אולי תגמור כמו שעורך דין פלילי אחד כבר גמר...
בדרך כלל זה או פוליטיקאי שעומד בפני משפט פלילי, או שמהלך מפשט פלילי או אחרי אחד. ובנוסף, כמעט כל שבוע גם יש איזה ניסיון חיסול בין משפחות פשע שלמרבה הצער מסתיים רוב הפעמיים בכישלון. ובאמת לא צריך להיות מופתעים שאותו עו"ד פלילי מייצג גם נשיא וגם ראש משפחת פשע.
כמובן שמידי פעם עולם הפלילים חורג מהשגרה היומיומית המתישה, ומביא איזה מקרה רצח עסיסי, או מקרה אונס מפתיע (מקרה אונס רגיל לא יעניין אף אחד), רצח בתוך המשפחה ועוד ממתקים מסוג זה.
אפילו מקרים של עבריינות נוער כבר לא ממש מייצרים כותרות, כולם כבר כל כך רגילים... עוד התפרעות, עוד שתיית אלכוהול ונהגיה תחת השפעתו, עוד אדם נדקר על ידי חבורת שיכורים בחופש, עוד ילד נפל מהגג בזמן שעישן גז מזגנים...שיגרה...
אבל כשכמעט כל חברי הכנסת ושרים מואשמים בפלילים או נגועים באופן כזה או אחר בשחיתויות, שהם משקרים בלי למצמץ למצלמות ומופעלים על ידי אינטרסים אישיים, אין פלא שכך החברה שלנו נראית. ובואו לא נשכח בידי שהאזרחים הם אלו שבוחרים את המנהיגים שלהם. אז אין את מי להאשים. עולם שלישי כבר אמרתי?
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים