הצג גיליון RSS

שיפוצים

שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/10/2010 שעה 20:03 (386 צפיות)
שיפוצים.

כמו שאמרתי במאמר הקודם שמתחבר למאמר הזה, היום אני אדבר על שיפוצים בהקשרם להשקעות. כיום ניתן לראות המון דירות שעוברות שינויים כאלו ואחרים על מנת להרים את הערך שלהם, מן הצד השני את אלו שרוצים לעשות לעצמם שיפוצים אחר קנייה. אם אתם בהתלבטות, אולי המאמר הבא יכול לעזור לכם.

שיפוצים הוא דבר לא נדיר וזה לא סוד, כיום בכול מקום תראו שיפוצים סביבכם. המון בעלי מקצוע, המון עבודות, המון הריסות ובניות וכל התחום הזה ממשיך לצמוח מרגע לרגע. שיפוצים הוא אחד התחומים שנהנים יותר מכל ההתיישנות של הבתים, השוק החם של הנדל"ן, הדירות לא מפסיקות להיבנות וכו'. ובכלל כיצד בעצם תחום הנדל"ן החם טוב לשיפוצים?

פשוט מאוד – כיום עם שוק מחירים שכזה, אנשים מעדיפים לקנות דירות ישנות יותר ולעשות להם שיפוץ. על מנת להוזיל עלויות, יחד עם אי היכולת לרכוש דירות חדשות, רבים הם האנשים שמבצעים מהלך זה. לאחר רכישת הדירה הם עושים שיפוצים כלליים, ואז נכנסים לגור בבניין אולי לא חדש, אך דירה ממש כמו חדשה (כמובן לפי מה שהם השקיעו). אך האם שם זה מסתיים?

זהו שלא, מן הצד השני תמצאו את אלו שרוצים למכור דירה, רוצים להעלות את הערך של הדירה אז מבצעים שיפוצים לפני מכירתה. בצורה זו הם גם מקבלים דירה יפה למכירה, אחת שתרשים יותר ותימכר מהר יותר, וגם יקבלו עליה יותר כסף מאשר הדירה הלא משופצת שהייתה שם קודם. לא פעם הדברים הללו נראים לפני מכירת דירה, שיפוצים בהחלט יכולים להביא כאן ליותר רווח.

אך גם כאן זהו לא סוף הסיפור, דירות רבות כיום עוברות שינוי לפני שכירות, עושים לדירה שיפוצים ובכך יכולים לקבל יותר שכר דירה חודש. בזה אולי לא כולם דוגלים, פעמים רבות בעלי הדירות לא רוצים להשקיע בדירה שהם משכירים ומעדיפים לקבל פחות כסף. אם תשאלו אותי, אין כמו לתת משהו טוב, אך גם לדאוג בחוזה שלא ישברו ויהרסו.

עוד כיוון של אנשים שמנצלים שיפוצים לטובת נכסים, הם אלו שעושים חלוקת דירות. כיום בהמון מקומות חילקו את אותם דירות גדולות שהיו פעם, והפכו אותם מדירה אחת ל2-3 דירות קטנות לשכירות. כאן, ללא שום צל של ספק ישנו רווח כלכלי גבוה ביחס למה שהיה שם קודם. המון רווקים ורווקות, המון זוגות צעירים שרוצים לגור יחד, המון סטודנטים ועוד, הם אלו שדירות מחולקות הם הפיתרון הטוב ביותר בשבילם.

עוד להיט שניתן לראות היום הוא מקומות תעשייה שהופכים ליחידות דיור בסגנון הדירות המחולקות, אלו לרוב נקראים "לופטים" אם כי הם רחוקים מלהזכיר את אותם לופטים הקיימים בניו יורק. דירות אלו שעוברות שינוי פנים רציני, הפכו להיות גם מצרך מבוקש באזורים כמו מתחם הבורסה בר"ג. הדירות כמובן עוברות את השדרוג ולאחר מכן הכול שם חדש.

אני מקווה שאם חשבתם לעשות אחד מהדברים הללו, שיפוצים יעזרו לכם באיזה כיוון שלא תרצו.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים