הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

כיצד לבצע ניקיון איכותי וטוב

דרג פוסט זה
לפעמים אנו נאלצים לבצע ניקיון טוב ואיכותי אחד ורציני בבית. הדבר נובע מתקופה ארוכה שבה לא היינו בבית או סתם כי פשוט הזנחנו את הממלכה שלנו. נו והנה אתם רואים בכל זאת גלגלי האבק והשערות המצטברות מתחיל לרקום עור וגידים ולסתום את פינות אפלות ולהיתקע ברגלי הפוטון או הספה. טוב, אין ספק שזו משימה לאומית – ניקיון הבית. וובכן בשביל לנקות את הבית יש לכם כמה בחירות, ממש כמו בחיים הדמוקרטיים והחופשיים.

הבחירות הן:
  1. עשו זאת בעצמכם! – כן מה ששמעתם, אם אתם רוצים לעשות מעשה פשוט קומו מהספה הזאת עליה אתם מרקיבים במשך שעות היום מול מסך ה- 24 אינץ' שלכם ותתחילו לתפעל את עצמכם. דלי עם מים ונוזל לניקוי מרצפות, מגב וסחבה וקדימה להתחיל לעשות פוליש.
  2. תמיד יש את הגישה ההדוניסטית הדוגלת בהכנסת מנקה למתחם הפרטי שלכם. אם זאת, אתם יכולים להסתכן בליפול על מנקה לא טובה או אחת כזאת שתתחיל לזייף עם הזמן ואז יכאב לכם הלב לפטר אותה ותכנסו לסחבת אמיתית של ממש.
  3. האפשרות האחרונה היא להביא חברת שירותי ניקיון לבית. נכון לפעמים זה קצת יותר יקר מאיזה מנקה שמשלמים לה שחור. אבל תחשבו על זה רגע. חברת שירותי ניקיון באה עד הבית אליכם ואתם יודעים שמאחורי המנקים שנכנסים אליכם הביתה יש מנהל עבודה ועם העבודה הזאת יש אחריות.


בואו רגע נקדיש לזה עוד מחשבה קטנה. חברות ניקיון בדרך כלל מגיעות לבית הלקוח עם המנקים וגם עם חומרי הניקוי. כלומר גם אם אתם לא ממש בלבוסטע שכאלו או מבינים בכל הקשור בניקיון. היתרון המובהק של חברות הניקיון שמעבר למנקים הם גם מביאים עימם את חומרי הניקוי. זהו דבר מאוד חשוב.


אין ספק שכאשר האבק מתחיל לצבור תאוצה והבית ממלא עצמו בבלגן אטומי לפעמים ואין לנו ממש חשק או כוח שכזה. שירותי ניקיון פיתרון לעצלנים וגם לאלו שלא ממש יודעים לנקות טוב את הבית אך בהחלט מודעים לעובדה שהגיע הזה לנקות אותו. ניקיון בתים הוא לא תורה מסיני אבל עדיין למי שממש מתעצל, הפתרון היעיל ביותר הוא באמת לשכור את שירותיהם של מנקים משירותי ניקיון.
תגיות: ניקיון
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים