הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

קרמיקה - זה הכול עניין של טעם וראש פתוח

דרג פוסט זה
ריצוף באמצעות קרמיקה הינו אחד הדברים שנחשבים לחשובים ביותר בשיפוץ הבית. קחו לדוגמא את הרושם הראשוני כשאתם נכנסים לבית. כמה פעמים אתם מסתכלים על הרצפה. הכול תלוי באיכותה של הקרמיקה המרוצפת תחתיכם. ריצוף של קרמיקה נכונה יכול מעבר לאסטטיקה ויופי למזער נזקים. כלומר, ריצוף של קרמיקה גרניט פורצלן שידועה ביכולת שלה לאיטום ואי חדירת מים ובקלות שבה ניתן להבריק אותה, קרמיקה מסוג זה מביאה עימה גם תועלת מעבר לעובדה שהיא הינה הקרמיקה הכי מובחרת בשוק כיום.

אריחי קרמיקה יכולים גם לשמש אותנו עבור חיפוי קירות בין אם זה במטבח או בחדר אמבטיה. קחו לדוגמא את אותו מקרה קלאסי של פטרת ועובש, האומנם אנו צריכים תמיד לסבול לבסוף בין אריחי הקרמיקה בחדר אמבטיה את העובש הזה שנוצר בגלל הלחות והרטיבות. אין ספק כי עיצוב ושיפוץ חדר אמבטיה הוא אחד מאבני היסוד כשנו מניחים את דעתנו בכל הקשור בשיפוץ הבית.

על פניו אם ניקח לדוגמא נוספת את חדר האמבטיה. נוכל לאבחן סוגי קרמיקה שונים על פי המוצרים הסניטאריים שאנו בוחרים להציב בחדר אמבטיה. לדוגמא לארונות עץ אלון המגוני מאוד מתאים לחפות את הקירות עם אריחי קרמיקה מובחרת מתוצרת גרניט פורצלן. הטעם הטוב והמרקם של העיצוב משאירים איזשהו ניחוח אקסקלוסיבי שנותן הרגשה יוקרתית משהו.

דוגמא נוספת היא הצבת מקלחונים מתאימים. על פניו כשאנו בוחרים מקלחון אנו לא תמיד יודעים בדיוק מהו השילוב הנכון. במיוחד, אם בחרנו לעצב בכוחות עצמנו את הבית אנו יודעים כי אין זה דבר פשוט לנסות ולהתאים קרמיקה נכונה שתהיה תואמת מבחינת עיצוב ומבחינת יעילות למוצרים אותם אנו מציבים בבית. אם זאת, אל תאמרו נואש. בכל חברת קרמיקה נמצא מעין יועץ לקרמיקה שיכול לתת דוגמאות ולייעץ לכם על אי אילו אריחי קרמיקה אפשרי להציב ולחפות בין אם זה בגזרת מקלחונים או בין אם זה בגזרת התנור שבמטבח. כל האופציות פתוחות רק צריך לשמור על ראש פתוח מבחינה עיצובית ולשמוע כמה שיותר רעיונות. וזה רבותיי הטיפ השבועי.
תגיות: קרמיקה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים