הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

כלב מזדקן ואיתו גם מזונו

דרג פוסט זה
הכלב שלי אוהב להשתין על מכוניות קוריאניות. אין מה לעשות לא משנה כמה פעמים אני אנסה למשוך אותו בכוח. האהבה שלו לראות את נחילי השתן שלו נוחתים בלגלוג על מכוניות קוריאניות כמו יונדאי או קיה פשוט כנראה, עושה לו את היום. אימת כל הקוריאניות היא כלב המלטז הקטן והלבנבן שלי. אין מכוניות שלא הרגישה את נחת איברו.

לפעמים אני חושב שכל העניין קשור דווקא במים שאני נותן לו. וטרינר אחד אמר לי שמן הסתם הכלב זוכר איפה השתין ומריח את השתן שלו וכך כלבים אחרים משתינים שם ואז הוא מרגיש פעם אחר פעם צורך לסמן את הטריטוריה שלו. לאחרונה אני שם לב שהיציאות שלו לא משהו.

התקשרתי לוטרינר והוא אמר לי שיכול מאוד להיות שאולי הגיע הזמן אחרי שנים להחליף מזון לכלבים. אמרתי לו שאני נותן לו רוייאל קניג שזה אחד המובחרים ו"אין מה לדאוג דוק, הכלב שלי מקבל יחס של מלך". הוא גיחך ושאל לגילו של הכלב ואת האמת שהוא כבר קצת די מבוגר, כמעט בן 9 הבחורצ'יק שלי. הוטרינר אמר שהגיע הזמן להחליף את המזון לכלבים לכזה של כלבים בוגרים.

למחרת ניגשתי לאותה חנות חיות שבה אני קונה את המזון לכלבים שלי מזה שנים. בעל המקום כבר מכיר אותי ודי התיידדנו. התחלנו לחשוב ביחד איזה מזון לכלבים הכי מתאים עבור הקשישה שלי. את האמת הייתי הולך להתייעץ עם הוטרינר, אבל אין מה לעשות מי שעובד בחנות חיות ובפרט בחנות שמתמחה במזון לבעלי חיים ושיווק ציוד לבעלי חיים, יודע יותר טוב מכל וטרינר אחר מהו מזון הכלבים הטוב ביותר עבור המלך הקטנטן שלי. חוץ מזה, כששאלתי אותו למה הוא כל כך אוהב קוריאניות הוא אמר לי, כי הקוריאניות אינן כמו היפאניות, הן זורמות וקרץ לי.

אין ספק שמוכרים בחנות חיות שהם כבר מוכרים ותיקים מכירים את כל הבעיות של הכלבים ושל החתולים ויודעים לזהות איזה מזון כלבים ניתן לתת בין אם הוא חולה או בין אם הוא קשיש ועוד לסווג את המזון לפי הסוג והזן של הכלב. לקחתי מזון לכלבים מסוג של רויאל קניג רק לגברים בוגרים. חשבתי שהטעם יהיה אותו דבר פשוט המרכיבים יותר דיאטטיים. בסוף הוא אהב את האוכל. לא נראה לי שהם ממש מרגישים את ההבדל. בינתיים הוא עדיין ממשיך את סיפור האהבה שלו עם הקוריאניות. מה אני אגיד לכם גם כשאתם כלבים זקנים, הכלי עדיין עובד. שיהיה בתיאבון ולבריאות.
תגיות: מזון לכלבים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים