הצג גיליון RSS

jonas1

עבודה עם נגרר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/11/2010 שעה 08:59 (413 צפיות)
נגררים יכולים לשמש אותנו במקרים רבים. הם משמשים אנשים פרטיים ובעלי מקצוע.
נגררים יכולים להיות כלי עזר לבעל המקצוע או שהם יכולים להיות העסק שלו. למשל בעלי מקצוע רבים משתמשים בנגררים כשמקום לשים בו ציוד, כלי עבודה וחומרים שנדרשים להם, חלק מהנגררים משמשים להם ממש כארגז כלים, עם מנעול אותו הם לוקחים אחריהם ממקום למקום.
חלק מהנגררים הם העסק עצמו- למשל קיוסקים ניידים או כפי שנקראים "גזלנים" הם בעצם עסק על נגרר, בו מותקנות מערכות מתאימות כמו מקרר, שמאפשרות לו להתנהל כעסק. היתרון של עסק על נגרר הוא הניידות שלו והאפשרות שלו להגיע לכל מיני מקומות אליהם אף עסק אחר לא יכול להגיע כמו שמורות טבע שונות וחניונים של יערות, בהם יש מטיילים רבים, אך אין עסקים. הדבר מאפשר להם לקחת מחירים מופקעים על המוצרים אותם הם מוכרים ללא תחרות מקומית.
בעלי מקצועות קטנים משתמשים גם הם פעמים רבות בנגררים כמעין חנות קטנה להציג בה את המוצרים שלהם. בארץ זה פחות נפוץ, אבל בחו"ל אנשים שמייצרים באופן פרטי תכשיטים, בגדים, בובות ועוד מוצרים שונים, מציגים אותם בירידים שונים ברחבי המדינה. שימוש בנגרר מאפשר להם להחזיר את המוצרים שלהם בו, ולעבור ממקום למקום ומיריד ליריד, בהתאם לצורך.
אם אתם מתלבטים לגבי קניית נגרר, כדאי שתתייעצו עם אנשי מקצוע בתחום, שידעו להתאים לכם את הנגרר הטוב ביותר לצרכים שלכם, ובנוסף להתאים לו וו גרירה (במידה ואין לכם).
תגיות: נגררים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים