הצג גיליון RSS

dudim2

סורגים - מעקות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/11/2010 שעה 07:25 (414 צפיות)
סורגים – מעקות.
בשנים האחרונות, ככל שהעולם התקדם והתפתחו לו טכנולוגיות מדהימות, המון מקצועות הפכו מתקדמים, טכנולוגיים, ממוחשבים ועוד. גם אותם מסגריות שהיו מייצרים סורגים או מעקות ע"י דפיקה של ברזלים, מכונות כיפוף ישנות ושיטות פרימיטיביות, הפכו להיות (רובם) מופעלים ע"י מכונות מתקדמות ומסובכות. כיום ניתן להגיד שישנם מכונות כמו CNC, חיתוכים בלייזר וחוט, הסורגים מעוצבים יותר וחזקים יותר, מעקות איכותיים, גדרות מיוחדים ועוד.
אפשר להגיד שהתפקיד של כל אחד נשאר אותו דבר, אך האיכות והמראה כיום שונים בהרבה מבעבר. כיום תראו התאמות של סורגים, מעקות, גדרות ועוד, לשאר עיצוב הבית בהתאמה מלאה, במבחר הוא עצום ולשוק יש דרישה. אני אכתוב בקצרה על סוגים ומעקות, תפקידים והבדלים.
סורגים.
סורגים תמיד היו חלק להגנה על הבית, הם מנעו מפורצים להיכנס פנימה. נכון, אין 100 אחוז, אך על מנת לפרוץ סורגים שמותקנים כראוי באמצע הלילה, יש צורך בכלים שיעשו לא מעט רעש. סורגים גם מגנים על ילדים ומונעים נפילות, על כן מאוד חשוב להתקין סורגים בצורה מקצועית, שהרי גם להגנה מפורצים וגם לשמירה על ילדים, ברגע שהם לא מותקנים כראוי ישנו מפגע שאתם אפילו לא יודעים עליו. כיום יש לא מעט סוגים של סורגים המותאמים לכל עיצוב של בית, ישנם יוקרתיים יותר ויוקרתיים פחות, כל אחד ומה שמתאים לו.
מעקות
מעקות להבדיל מסורגים לא מגיעים רק מסוגים של מתכות, מעקות יכולים להיות גם מעץ, מזכוכית ועוד. אומנם מעקות מסוגים אחרים לא יהיו חזקים כמו ממתכות, אך חזקים מספיק לצרכים המבוקשים ברוב המקרים. מעקות, בעבר אולי היו כמה פיסות מתכת מחוברות, כמו שניתן לראות בבניינים ישנים בחדרי המדרגות. בראש ובראשונה מעקות מונעים נפילות ומגנים עלינו. כיום העיצובים הרבים הגיעו לכל בית שיש בו מדרגות, לכל עולם ספורט, מגרש כדורגל ועוד. מעקות יפים בבתים פרטיים בהחלט יכולים לעשות את ההבדל בין מדרגות שוממות לעוד פריט מעוצב ומוסיף המון.
לסיכום – אם אתם צריכים מעקות או סוגרים בראש ובראשונה תבחנו את החוזק והאיכות שלהם, לאחר שהבנתם שמדובר על מוצרים איכותיים, תתאימו אותם למראה הבית שלכם. כיום עיצוב הוא חלק מאוד גדול בבית של כל אחד ואחד מאיתנו, כאן, ללא ספק מדובר על פריטים שיכולים להוסיף המון.
תגיות: סורגים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים