הצג גיליון RSS

dudim2

השכרת רכב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/11/2010 שעה 15:56 (497 צפיות)
השכרת רכב

אם בדעתכם לשכור רכב לזמן מה עליכם לדעת מספר דברים שיעזרו לכם לשכור רכב בצורה המשתלמת ביותר. ישנם לא מעט פרמטרים הכלולים בהשכרת רכב ויש לשים לב לכל אחד מהם, מאחר ודברים שנראים לנו בהתחלה פעוטים וחסרי חשיבות הופכים אחר כך לבעלי חשיבות גדולה ואנו מצטערים שלא נתנו עליהם את הדעת.

סקר שוק לפני השכרת רכב

כאשר אתם מתכוונים להזמין רכב מחברת השכרת רכב, עשו תחילה סקר שוק לבדוק ההצעות שנותנות כל החברות וכך תוכלו לראות מהי החברה המציעה את הדיל המשתלם ביותר. ניתן לגלוש באתרי האינטרנט על מנת לראות את המחירים שחברות הרכב מציעות. פעמים רבות החברות הגדולות יוצאות גם במבצעים משתלמים ובהנחות בלעדיות. ישנם אתרים העושים השוואות בין חברות השכרת רכב שם אפשר לבדוק את האפשרויות המשתלמות ביותר. דבר נוסף שאתה יכול לבדוק הוא האם חברת האשראי שלך מציעה מבצעים על השכרת רכב – פעמים רבות הן אכן נותנות. אם אתה עובד דרך חברה מסוימת לה יש קשר עם חברת השכרה, תוכל לפנות אל אותה חברת השכרה דרך החברה בה אתה עובד ולקבל מחיר טוב יותר.

השכרת רכב באינטרנט

השכרת רכב באינטרנט זו שיטה שיכולה להיות יעילה מאוד. השיטה הזו יכולה לחסוך זמן רב ויקר של המתנה בתורות ארוכים ומילוי ניירת. ממלאים את כל הפרטים דרך הרשת ומה שנותר לעשות זה להגיע למקום ולקחת את הרכב. דבר נוסף שניתן לקבל דרך הזמנת רכב באינטרנט הוא קופון הנחה או שדרוג כלשהו הניתן רק בהזמנה דרך הרשת. פעמים רבות אפשר גם להצטרף בתור מנויים לחברת השכרת רכב מסוימת. אם אתם משכירים רכב לעיתים תכופות, תוכלו להצטרף לחברה כזו שתתן לכם יחס מועדף ודילים משתלמים יותר.

הבנת חוזה ההשכרה

אם אתם מבצעים הזמנה להשכרת רכב באינטרנט, קראו תחילה בקפידה את כל התנאים לפני שאתם חותמים על ההסכם. אם אתם מבצעים את ההזמנה בטלפון, תשאלו את הסוכן על ההגבלות ועל כל הפרטים הקטנים. אם אתם מעוניינים שאדם נוסף ינהג ברכב האם צריך לשלם על זה תשלום נוסף. לרוב כן, מאחר ומוסיפים ביטוח על אדם נוסף אז תצטרכו להוסיף על זה כמה שקלים. אך מומלץ לשאול כי לפעמים בכל זאת יש הנחות מסוימות בנושא. יש לברר גם האם הסעיף הזה צריך להתווסף לחוזה. דבר נוסף אותו צריך לברר הוא מהו הגיל הצעיר ביותר שבו יש כבר ביטוח לנהיגה ברכב? ועוד.

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים