הצג גיליון RSS

eranzarm

זהו! מעכשיו ניקיון בדירה רק עם חברת ניקיון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/11/2010 שעה 16:44 (460 צפיות)
איזה מעצבן זה לחזור מיום עבודה עמוס וקשה ולגלות בית הפוך, מבולגן ומטונף. כלים בכיור ואשפה בכל מקום, ממש דיכאון ועוד כל זה לאחר שרק לפני יומיים הרבצתי ניקיון יסודי על הבית. עכשיו מישהו, אני ובטח לא חברת ניקיון, צריך להתחיל ולנקות את הבית, לעבור על כל פינה ופינה ולהחזיר את הבית למצבו הקודם כל זה לאחר יום עבודה מטורף שהיה לי.
אז מה האלטרנטיבה? מה הפתרון שלי לכל המצב העגום הזה שחוזר מידי יום ביומי? איך מביאים חברת ניקיון שתעזור לבית להיראות כמו בית אמיתי, נקי מצוחצח ומסודר? זו לא משימה פשוטה לשמור על ניקיון הבית ובטח לא לתחזק אותו בצורה מספיק טובה.
חיפשתי עוזרת, שמעתי שהן עושות עבודה מעולה על הבית וכשאתה חוזר הביתה אתה מוצא אותו נקי ומצוחצח כמו שאתה רוצה. הבעיה בעוזרת שאתה לא יודע אם היא מספיק אמינה ואפשר לסמוך עליה שבזמן שהיא מנקה את הבית לא תעשה ניקיון יסודי לעוד כמה חפצים שאתה דווקא צריך כמו כסף ותכשיטים.
חבר המליץ לי לפנות אל חברת ניקיון, חברה שמעסיקה מנקות בתים באופן מסודר וקבוע. חברת ניקיון שאחראית על טיב המנקות ואחראית על כך שלא יעלם לי כלום מהבית בזמן ניקיון הדירה.
החלטתי לנסות ולפנות אל חברת ניקיון שכזו שבאמת תעזור לי בנושא ניקיון הדירה ותשלח לי עוזרת מקצועית וטובה שתעשה את העבודה ותפתור לי את בעיית הלכלוך החוזר שאני נתקל בו בכל פעם שאני חוזר מהעבודה שלי.
קבענו שעה ויום, לא לפני שהם התחייבו על כך שהפעם הראשונה היא ניסיון ושאם אני לא אהיה מרוצה כספי יוחזר, ושלחו לי עוזרת. כשהיא הגיעה היא נראתה לי באמת כמו אחת שיודעת מה היא עושה ושתעשה את זה בצורה יסודית וזה די הרגיע אותי מאחר והמחשבה על כך שאני משאיר אדם זר בבית שלי ולאחר מכן לחזור ועוד לגלות שהעבודה לא נעשתה בצורה טובה די ביאסה אותי.
זהו סיימתי את יום העבודה שלי וחזרתי הביתה שמחתי מאוד לגלות כי הבית מסודר, נקי ומטופח בדיוק כמו שדמיינתי וציפיתי וקיוויתי. התקשרתי אל אותה חברת ניקיון להגיד שאני מרוצה ומסופק ומוכן להמשיך לעבוד בצורה הזו. זה נראה לי סידור טוב שאני חוזר הביתה ונשאר לי רק להתקלח ולשבת מול הטלוויזיה כשבית נקי ומסודר ולא צריך עוד ניקיון מצידי.
תגיות: ניקיון
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של יואלדנן
    פוסט קצר ולעניין, אהבתי.
    אוסיף משהו קטן. חברות ניקיון בדרך כלל גם מספקות שירותי ניהול ואחזקת מבנים ואפשר להנות משני השירותים במקור אחד.
    גם שירותי הניקיון וגם כל הנוגע לתחזוקה שוטפת של הבית. תחשבו על זה...


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים