הצג גיליון RSS

butters

שטיחים ופרקטים לקראת החורף

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/11/2010 שעה 09:55 (628 צפיות)
כיום השימוש בשטיחים או פרקט לבית ולמשרד הפך לנפוץ ביותר, הם מתאימים לכל החלקים בבית כמו הסלון המסדרונות, החדרים ואפילו מדרגות.

הכוח העיצובי של שטיחים הוא מאוד משמעותי בעיצוב הבית, לפעמים ניתן לשלב בבית שטיחים ללא פרקט, פרקטים ללא שטיחים , וניתן לשלב גם שטיחים וגם פרקט יחד למראה יוקרתי. מגוון הצבעים והסוגים של שטיחים ופרקטים בימינו הוא רב ביותר, כך שהאפשרויות בעיצוב הבית הם מתרבות עם השנים.

שטיחים לבית: קיימים שטיחים לבית מסוג לולאות או-Cut pile שמעוצבים ספציפית לדרישה הביתית ולבתי מלון.

שטיחים מודרניים: ייבוא שטיחים מודרניים מאירופה ואסיה, השטיחים נבחרים בתערוכות שטיחים עכשוויות, שטיחים מודרניים עשויים בעיקר מסיבי H.S סיבים סינטטיים או ניילון מיוחד המאפשר צורת ניקיון פשוטה וקלה, הם בעלי סיבים מיוחדים אשר עוברים תהליך מיוחד בטמפרטורה גבוהה אשר הופך את השטיחים לאנטי סטטיים, יוצר להם עמידות בפני עש, ודוחי אבק ועמידות נגד התלקחות.

שטיחים עבודת יד: כאשר נרצה שטיח ברמת איכות גבוהה אשר משלב ייחודיות נרצה שטיח בעבודת יד וכך נדע שאנו הבעלים היחידים של דגם השטיח הנוכחי.

שטיחים מקיר לקיר: לשטיחים מקיר לקיר יש יתרונות וחסרונות, אלה הם שטיחים שקשה יותר לנקות, מכיוון שלא ניתן לשלוח אותם לניקוי יבש, וחלק מהכתמים לא יוצאים אם לא מטפלים בהם באופן מיידי לאחר היווצרותם. שטיח מקיר לקיר לא מתבלגן ולא צריך לסדר אותו,

שטיחים לחורף: למדינות קרות ולתקופות החורף מתאימים שטיחים יותר מחומרים טבעיים וצבעים חמים לעומת שטיחים מחומרים סינטטיים או שטיחים עם צבעים קרים, גם שטיח מקיר לקיר מתאים יותר לחורף, פרקטים לבד לא מתאים לעונת החורף.

שטיחים לקיץ: בעונות החמות עדיף להשתמש בשטיחים אווריריים ודקים, שקל להרים ולנקות והם נותנים מראה קליל ואוורירי, אין צורך בשטיח עבה וכבד בעונת הקיץ.

שטיחים לעסק: קיימים אריחי שטיח צפופים, אריחי שטיח חסינים בפני שחיקה או אש שטיחים אלו מתאימים במיוחד למקומות ציבוריים שרמת הבטיחות חשובה במיוחד כגון: משרדים, מוקדים, אולמות אירועים ועוד, חלק ממקומות העסקים מעדיפים פרקטים משיקולי עלות ובטיחות לטווח ארוך
תגיות: פרקטים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים