הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

עבודות בעץ - פרגולות ודקים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/11/2010 שעה 13:01 (470 צפיות)
עבודות בעץפרגולות ודקים נחשבים לפריטים מבוקשים מאוד כאשר מדובר על תחום העבודות בעץ. לשניהם יש תפקידים משמעותיים בעיצוב מבנים וחצרות גנים. לפרגולות מעבר לתפקידם העיצובי יש תפקיד הגנתי חשוב מאוד. פרגולות מבצעות הצללה מפני קרני השמש וחיוניות במיוחד בארץ ישראל בשל עומס החום הכבד.

יתרנות הדקים


ניתן למצוא בדרך כלל פרגולות בחצרות בתים פרטיים או במרפסות בתי מגורים. דקים מותקנים בחצרות גנים ובתים ומופיעים רבות גם באירעים חגיגיים. הדקים הם משטח עץ ישר המוסיף רבות לחזות המבנה אך התקנתם מקלה מאוד על גישה למערכת ההשקיה כיוון שעשויים מעץ. מעבר לכך קל מאוד לנקות את משטח הדקים מלכלוך מצטבר. בנייה בעץ משתלבת בצורה טובה עם ריהוט לגן.

ריהוט גן


הסיבה שמייצרים ריהוט גן מעץ היא בכך שהעץ היא מתכת קלה מאוד ובמידה ומקבלים מכה ממנו כתוצאה מנפילה, הנזק שיכול להיגרם לילד קטן בהרבה יותר מאשר אם היה נחבל ממשטח העשוי מחומר אחר. חברות המתמחות בעבודות בעץ מבצעות גם התקנת תוספות בנייה בעץ. תוספות בנייה כוללות תוספות לבתים פרטיים ולבתי דירות וכמו כן לעליות גג.

תוספות בנייה מעץ


תוספות הבנייה מחברה מקצועית מתבצעות בלווי אנשי מקצוע כיוון שההתקנה מחייבת זאת. בצפון הארץ הבנייה בעץ נפוצה יותר ומשתלבת בצורה טובה עם הנוף של חיק הטבע. בתים שלמים בצפון הארץ בנויים מעץ טהור ויוצרים חזות מרהיבה במיוחד. הנוף המרהיב של צפון הארץ למעשה משפיע לטובה על הבנייה בעץ ויוצר ייחודיות מצויינת.

קביעת מחירי ריהוט


בנייה מקצועית בעץ נחשבת ליוקרתית מאוד ויוצרת חוויה למתבונן מהצד. מעבר לכך חשוב לציין שמחירי התקנת הציוד תלויים בהשקעתם של בעלי המקצוע בעבודה עצמה. ככל שהעבודה מושקעת יותר, כך מחיר הפריט גבוה יותר. לדוגמא התקנת פרגולות תעלה הרבה יותר מהתקנת מדף כיוון שבפרגולה יש הרבה יותר השקעה ותכנון.
תגיות: פרגולות
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים