הצג גיליון RSS

simbad

רואה חשבון - עוד כלי שחמט בחברה הקפיטליסטית המודרנית!

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/11/2010 שעה 15:47 (530 צפיות)
רואי חשבון אנונימיים
אמממ...אהה... שלום לכולם, סליחה שאני קצת מתבייש. זו פשוט פעם ראשונה שלי בפורום שכזה.
ביום יום שלי אני עסוק בעיקר בלהביט במסך המרצד ובעשרות גליונות מלאים מספרים ונתונים.


אז אני אתחיל בהתחלה – ובכן, קוראים לי שמוליק ואני רואה חשבון! (יללות בכי חזקות ברקע)
וכל הסובבים עונים: WE LOVE YOU SHMULIK!

דוחות פיננסיים וקינוח אף
הכל התחיל כשהשתחררתי מהצבא. החברים שלי מייד התחילו להמריא להם במטוסים לכל פינה אפשרית בעולם ואני אמרתי לעצמי – חח כמה שהם לא חכמים! אני אעקוף את כולם. בזמן שהם מאבדים את חייהם להבל וריק, אני....אני אביא את המכה! אלך ללמוד מקצוע מבוקש ותוך כמה שנים אזכה לבית ורכב פאר בחנייה. אז כמו כל ילד טוב רעענה הלכתי ללמוד ראיית חשבון אחרי הכל זהו חלומה של כל סבתא פרסייה טובה.כשכולם הלכו לבלות
3 שנים למדתי ולמדתי כשטפוף של חברים שלי ששבים ארצה מטיול לטיול מתחיל לו אט אט בקילוח דק. בסיום 3 שנים של לימודי תואר ראשון בכלכלה נגשתי לעוד שנתיים של התמחות במחלקת הנהלת חשבונות של חברה באזור יהוד. מצאתי את עצמי ממשיך לעוד לימודי התמחות בתחום של ייעוץ מס. אחרי הכל להיות יועץ מס דורש התמחות נפרדת וכף עשיתי.


במשך כל אותם ימים שחברי טסו, בילו יצאו ופשוט מיצו כל חלקה טובה בעולם הזה – אני ישבתי כפועל שחור המצפה לראות את האור ביום מן הימים ולמדתי וחרשתי ולמדתי.לאן הגענו...
היום אני בעל תואר שני בכלכלה, תעודת יועץ מס, רואה חשבון מדופלם ואני עובד בחברת הייטק בתור חשב שכר של החברה. מצאתי את עצמי בגיל 35 רווק, ללא אישה ללא ילדים, גר בדירה שכורה במרכז תל אביב. חוזר כל יום הביתה ב-20:00 לישון.
אני מסתכל על החיים שלי לאחור ואומר לא יאומן – המספרים, הדוחות, המאזנים ותוכנת פיננסית הם החברים הטובים שלי! האם בשביל באתי לעולם הזה!רע לי ועצוב ולכן הגעתי לקבוצת תמיכה הזו של רואי חשבון אנונימיים על מנת לקבל כלים להתמודד עם החיים האפורים שלי (פרץ בכי + קינוח אף).


חשבון הבנק החביב שלי לא עוזר לי בכלל וגם לא הג'יפ שבחנייה שלי – אני פשוט רוצה להיות שמח ומאושר שוב....

הבנתי שכל הרדיפה שלי אחרי תארים וממון לא עזרה לי בכלום – הפסדתי את השנים הכי יפות שלי והלוואי שנוכל להציל עוד משהו ממה שנשאר.WE LOVE YOU SHMULIK!

עודכן ב: 23/11/2010 בשעה 15:50 על ידי simbad

תגיות: רואה חשבון
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים