הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

בתי שימוש ניידים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/11/2010 שעה 14:13 (534 צפיות)
בתי שימוש ניידים


אחד דברים החשובים העולמינו הוא ללא ספק הנושא של איכות הסביבה. אנשים מעוניינים בסביבה נקיה יותר ללא זיהומים כאלה או אחרים. במקביל במדינתינו קיים משבר מים לא קטן שהולך ומתעצם מידי שנה. קיימים דרכים רבות לחסכון במים אך ישנה דרך שלא רק חוסכת במים אלא גם תורמת להליך אקולוגי תקין והיא השימוש בבתי שימוש ניידים.

מערכת סגורה


בתי שימוש ניידים אלו הם בתי שימוש שלא מחוברים לצנרת רגילה המבזבזת מים אלא יש להם מערכת סגורה שמאפשרת לפסולת הגוף לעבור הליך אקולוגי טיבעי לחלוטין. אם נתבונן בבעלי החיים נראה שהם עושים את צרכיהם בטבע. כאשר פסולת הגוף נמצאת בחיק הטבע היא חשופה לאוויר ויכולה לעבור הליך אקולוגי ללא התערבות חיצונית.

התערבות בהליך האקולוגי


בני האדם תמיד ניסו להתערב בהליך האקולוגי ולסלק את צרכיהם דרך בתי שימוש עם צנרת סגורה במים. החיסרון בכך מתבטא שכל פסולת הגוף מגיעה למערכת הביוב סגורה ללא אוויר ובכך בעצם לא יכולה להתפרק בהליך טיבעי. כאשר פסולת הגוף נמצאת סגורה מתפתחים חיידקים וכימיקלים לא בריאים היוצרים ריח רע וצחנה.

מתקנים אקולוגיים


בתי שימוש ניידים הנקראים גם בתי שימוש ירוקים הם מתקנים אקולוגיים לכל דבר ועובדים בדיוק כמו הקומפוסטר. למעשה מדובר במערכת תברואה ללא שימוש במים ובכך בעצם אין צורך במערכת ביוב. בתי שימוש ניידים מצויים גם באירועים בחיק הטבע וגם במקומות ציבוריים.

הליך אקולוגי תקין


על ידי השימוש בבתי שימוש ניידים מתבצע הליך אקולוגי יעיל ללא כל ביזבוז מים. בתי שימוש ניידים יכולים להתאים למקומות שלא ניתן לחברם למערכת הביוב או לחלופין עלותם לחיבור מערכת הביוב יקרה במיוחד. בשנים האחרונות מקומות ציבוריים רבים כגון: פארקים, גני אירועים, חניונים, מקומות צבאיים ותחנות רכבת משתמשים בשירותים ניידים על מנת לחסוך בהוצאות כלכליות ולתרום יותר להליך האקולוגי.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים