הצג גיליון RSS

simbad

רואה חשבון שעזר לחבר שלי בדרך לפתיחת פלאפל....

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/12/2010 שעה 16:14 (462 צפיות)
חבר של חבר שלי החליט להביא את המכה. איך מביאים את המכה? פותחים פלאפל! איפה? ברחוב ראשי של עיר סואנת...בוא נאמר פתח תקווה, חולון רמת גן וכדומה.
טוב אז זה התחיל. ארגונים רישום במע"מ עוסק מורשה וכו, וכן גם חיפשנו לו רואה חשבון איכותי שיסדר לו את כל ענייני המסים והכסף. למזלו במקרה רואה החשבון הזה היה גם יועץ מס כך שהוא יצא די מרווח מ-2 הכיוונים כמו משחת שיניים שהיא גם מי פה – כך גם כאן – גם רואה חשבון וגם יועץ מס. זה לא טריוויאלי כי צריך הכשרה כפולה עבור עניין שכזה.
טוב אחרי סיימנו עם כל העניינים של בתחום של הנהלת חשבונות חתמנו על כל הטפסים וכדומה אז שקלנו לפתוח עסק של ראיית חשבון! (:0) סתם בצחוק).
מואיז הלך לעבור הכשרה אצל שף. הכשרה ביסיסית בנושא הסלטים, קציצות הפלפל וכדומה. כל שעה עם השף הזה עלתה לו הרבה כסף אבל זו השקעה לטווח ארוך – ממש ככה.
אז ככה את כדורי הפלאפל שמואיז ייצר נתנו לכל העולם וגם לאישתו לטעום. ניסינו גם שילובים שונים של כדורים וקראנו להם בשמות שונים. חחח...הכי מצחיק שגם למנהל חשבונות שלו נתנו לטעום כמה. אתם קולטים? מנהל חשבונות צפונבוני ומנופח – יורד לו אל העם ואוכל כדורי פלאפל ללא הבחנה – אכן מראה סוריאליסטי!
השלב הבא היה שלב הציודים. כל המקררים וכל הברים הקרים לסלטים וכדומה. ציוד נוסף כמו מפיות, ציוד למטבח, חומרי גלם כגון טחינה, עמבה, חריף וכדומה. חשוב לציין שגם חומרי ניקוי רבים קנינו. בנתיים הוא בשלבי הרצה בלבד – נראה לאן יגיע. תכלס זה משהו שונה – כדורים במגוון טעמים, פיתות כנ"ל בטעמים. סלטים במגוון עצום כולל גוש קטיף. לא נקפח מגזרים. יהיה חריף יהיה בריא יהיה ג'אנק – כולם יצאו מרוצים!
תגיות: רואה חשבון
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים