הצג גיליון RSS

analogic

בניית אתרים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/12/2010 שעה 16:06 (450 צפיות)
בניית אתרים כשירות לציבור

האינטרנט מבסס את מעמדו כערוץ המידע המרכזי בחיינו והאפשרויות והמגוון בו רק ילכו ויתפתחו בשנים הבאות . אחד מהממדים היפים שהאינטרנט הביא לחיינו הוא השיתוף והנגישות למידע בכל תחום ובכל רמה – למקצוענים כמו גם לחובבים ולמתעניינים .

מקובל ליחס בניית אתרים למהלך עסקי – אחרי הכל מדובר בהוצאה כספית לא קטנה , אבל הלך הרוח שהכניסה לחיינו הרשת ממוסס במידה רבה את הגבולות בין העסקי או השיווקי פרסומי לתוכן 'האיכותי' שמעניין את גולש האינטרנט . גולש האינטרנט של היום בחל באמצעי הפרסום הרגילים והבוטים ויודע להבחין בין חומר שבאמת מעניין ובעל ערך עבורו לפרסום מושך אך ריק מתוכן . הרשת פיתחה דרכים מעודנות יותר לחשיפת אתרים לקהלי יעד גדולים מבלי 'להתפס' על שיווק אגרסיבי מידי .

בניית אתרים בעלי תוכן רלוונטי ומעניין מעניקה לקהל הגולשים שירות חינמי בתחום מקצועי מסויים שיכול ממש לתרום לו ובמקביל גם בעל האתר יכול להנות מתמורות משמעותיות בתחום שלו . בניית אתרים כשירות לציבור זוכה להערכת הגולשים ומגדילה את האמינות והנאמנות כלפי העסק שלכם . דרכם ניתן לפרסם את השירותים שלכם וליצר לכם מעמד של אנשי מקצוע מובילים – לפחות בתוך המרחב המקוון שבו יהיה לשם ולאתר התוכן שלכם איזכורים רבים ואלה עשויים להביא לכם גם לקוחות רבים בעתיד .

עודכן ב: 09/12/2010 בשעה 16:12 על ידי analogic

תגיות: בניית אתרים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים