הצג גיליון RSS

בלולו11

לארגן קייטנה

דרג פוסט זה
קייטנה אולי נראית להרבה אנשים כמו הצלה גדולה, יש לאן לשלוח את הילדים בחופש הגדול. אבל למי שמארגן קייטנות ומעביר אותם לילדים, תאמינו לי שזאת תקופה לא קלה.
אצלכם הקייטנות מתחילות היולי או באוגוסט, אבל אצל מי שמארגן קייטנות הן מתחילות הרבה לפני. ההכנות שנדרשות ממקום לקייטנה, רישיונות ואישורים ועד לדברים הקטנים יותר כמו לדאוג לכל הנושא של הדפסה על חולצות עם הלוגו, כובעים עם הלוגו, מישהו שיספק את האוכל והשתייה. זה פרויקט מאוד רציני.

השנה החברה עברה שינוי רציני, התחלף הבעלים ואיתו גם הלוגו של החברה, רק השם נשאר. אז צריך לעשות עיצוב מחדש של הלוגו כדי לעשות חולצות מודפסות לילדים וכובעים.

בכלל בשנה שעברה ממש נפלנו עם החולצות המודפסות והכובעים. ניסינו לחסוך במחירים והלכנו עם מישהו שהציע לנו מחירים מצוינים על הדפסת חולצות ועל כובעים. אולי מחירים טובים מידי, היינו צריכים לחשוד, אבל היינו במצב כלכלי קשה, והחולצות המודפסות נראו בהתאם...

כמובן שעד שהבנו את הטעות שלנו כבר היה מאוחר מידי. החולצות נקרעו בקלות, ההדפסה מהם התקלפה... משהו נוראי. כמובן שהשנה חזרנו לעבוד עם החברה שעשתה לנו את החולצות והכובעים בשנים הקודמות. הם עשו עבודה מצוינת, ולא היו יקרים במיוחד, פשוט הלכנו על זול ושילמנו ביותר. השנה בגלל השינוי של הלוגו נצטרך לעשות גם עיצוב מחדש ורק אז לשלוח להדפסה על חולצות ועל כובעים.
אלו רק הנושאים השוליים שבארגון קייטנה, הדברים החשובים באמת כמו הבטיחות של הילדים, הפעילויות וכדומה עורכים חודשים. מקווה שיעבור בכיף ובשלום גם השנה.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים