הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

סוכנויות רכב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/12/2010 שעה 13:47 (449 צפיות)
[B]סוכנויות רכב

רכישת רכב יכולה להקל בצורה משמעותית על הנהג בכל הקשור לכושר ההתניידות. כושר התניידות חשוב מאוד במיוחד במדינת ישראל כאשר התחבורה הציבורית לא ממש מפותחת. במידה והינכם מעוניינים לרכוש רכב מיד ראשונה חשוב מאוד שתבדקו טוב מספר סוכנויות לפני שתחליטו לרכוש את הרכב. מחיר רכב מיד ראשונה משתנה מסוכנות לסוכנות אך ישנן מספר דרכים לרכוש את הרכב גם אם אין כל כל הסכום הדרוש.
רכישת רכב במחיר מוזל

דרך ראשונה לרכישת רכב במחיר מוזל היא על ידי בדיקת מבצעי רכב. מבצעי רכב חוסכים הוצאה כלכלית משמעותית ברכישת רכב מיד ראשונה כיוון שמחירם נמוך בהרבה יותר ממחיר המחירון ולכן שווה לרכוש רכבים בדרך זו. דרך נוספת לרכישת רכב מיד ראשונה היא על ידי ביצוע ליסינג תפעולי.

ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי היא למעשה השכרה של רכב לתקופה ארוכה שבמהלכה המשכיר רשאי לקבל טיפולים שוטפים לרכב ובתומה יכול לבחור לרכוש את הרכב או לחלופין להחזירו לסוכנות. דרך נוספת שמקלה על רכישת רכב מיד ראשונה היא על ידי בקשה למימון רכב. בקשה למימון הרכב היא למעשה בקשה להלוואה המתבצעת מהסוכנות או מסניף הבנק אך החסרון בה הוא בכך שעם החזרתה הצרכן משלם ריבית משמעותית כאשר מדובר ברכב מיד ראשונה.

טרייד אין לרכב

דרך נפוצה לרכישת רכב בצורה משתלמת היא על ידי ביצוע עסקת טרייד אין לרכב. עסקת טרייד אין לרכב מתאימה לצרכן כאשר יש ברשותו רכב מיד ראשונה והוא מעוניין להחליף אותו ברכב חדש. סוכנות הרכב מעריכה את מחיר הרכב הישן על ידי שמאי רכב לאחר מכן מודיע לבעל הרכב על שוויו ובסופו של דבר בעל הרכב הישן משלם את הפרש המחיר של הרכבים (בין הרכב הישן לרכב החדש). ישנן דרכים נוספות לרכישת רכב אך המצויינות כאן הן הנפוצות ביותר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים