הצג גיליון RSS

moranya

נמאס מYES - רוצה צלחת לווין פרטית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/12/2010 שעה 17:14 (694 צפיות)
זהו נמאס לי מחברות הלווין והכבלים אני מנתק אותם ועובר להתקנת צלחת לווין פרטית.
הכול התחיל לאחר שגיליתי שמחייבים אותי כבר כמה שנים יותר ממה שחשבתי שמחייבים. בבירור עם נציגת הלקוחות של חברת הלווין גיליתי כי אני משלם כסף על ערוץ תוכן שאני בכלל לא צופה בו ובזמנו נאמר לי כי הוא בחינם. הדבר המעצבן עוד יותר הוא שגם כשהתלוננתי על העניין, נציגת השירות שוב לא אמרה לי כי הם מחייבים עוד כסף וזאת מאחר ועל המבצע אני משלם X כסף ואילו התוספת היא לא חלק מהמבצע ואני משלם עליה Y כסף.
נשמע הזוי? אבל ככה חויבתי. לא על המבצע כי אם על ערוץ שמשודר דרך צלחת לווין שאני בכלל לא צופה בו.אז עשיתי מעשה וביטלתי את המנוי שלי והחלטתי לברר על התקנת צלחת לווין פרטית.
מתברר שהעסק של התקנות צלחת לווין פרטית לבית הוא עסק ותחום דווקא מאוד מתפתח ומפותח, מזמינים נציג שמתקין על גג הבניין או הבית צלחת לווין ומכוון אותה על פי בקשת הלקוח לסוג של תכנים וערוצים לפי הזמנה. ככה מי שאוהב את הערוצים הבריטים יכול בתשלום אחד, קבוע ולא משתנה לקבל מאות ערוצים המשודרים בטלוויזיה הבריטית. אומנם התכנים משודרים בלי תרגום אבל למי אכפת כשאפשר לראות כדורגל אנגלי בלי לשלם אקסטרה כסף על כל ערוץ ספורט חדש שנפתח.
אז בדקתי ובררתי ומצאתי מתקין צלחת לווין לבית שיבוא אלי ויתקין לי את אותה צלחת לווין ויפתח לי את הערוצים הרלוונטיים בשפה האנגלית. האמת כשאני מסתכל על זה ובודק, מבחינה כספית משתלם לי הרבה יותר לוותר על חברת כבלים ולעבור לשידור דרך צלחת לווין פרטית. היכולת שלי לבחור מה שאני רוצה לראות ואת התכנים שאני אוהב, שהם הרבה יותר איכותיים וטובים ממה שמשודר בטלוויזיה המסורתית, שווה כל רגע ואני לא מצטער ולא חסר לי בכלל ערוצי התוכן שמשודרים בטלוויזיה בלווין.
עם צלחת לווין פרטית משלי אני יכול לראות ולשלם פחות.
תגיות: צלחת לווין
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים