הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

סוכנויות רכב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/12/2010 שעה 09:59 (447 צפיות)
סוכנויות רכב


רכישת רכב מקנה כושר התניידות רב לבעליו. בישראל כיום הצורך ברכב הוא עצום כיוון שהתחבורה הציבורית לא מתפקדת בצורה יעילה. אם נשווה את ארץ ישראל לאירופה נראה הבדל של שמים וארץ בכל הקשור לתחבורה הציבורית. באירופה ישנה עמידה בזמנים, רכבות ואוטובוסים בכל שעות היום בתדירות רבה ובנוסף ישנה גישה ישירה לכל יעד.

עליה בתאונות הדרכים


לצערינו הרב בארצינו מספר תאונות הדרכים עלה בצורה משמעותית בשנים האחרונות ואחד מכלי התחבורה המסוכנים ביותר הוא האופנוע. הבעיה באופנועים היא שהם כל הזמן מנסים לעקוף בכבישים במיוחד כאשר יש פקקים ולכן מסכנים את חייהם וחיי הנהגים האחרים. בנוסף האופנוע הוא כלי כלל לא בטיחותי כיוון שבמידה ונוסעים בו במהירות וחלילה עושים תאונה יכולים להיהרג במקום או לספוג פגיעות קשות מאוד.

אופנוע כלי מסוכן


המהירויות הגבוהות ברכיבה על רכב דו גלגלי כמו אופנוע יכול בקלות לקטול את חייו של הרוכב ולכן תמיד מומלץ לרכוש רכב מיד ראשונה. בוודאי שלא יסכימו איתי רוכבי האופנועים אך זו עובדה שרוב התאונות הקטלניות נגרמות כתוצאה מרכיבה על אופנוע. רכישת רכב מיד ראשונה דורשת הוצאה כלכלית גבוהה אך משתלמת בטווח הארוך.

ליסינג תפעולי


ישנן מספר דרכים לרכוש רכב מיד ראשונה במחיר זול יותר. הדרך הראשונה יכולה להתבצע על ידי ליסינג תפעולי. ליסינג תפעולי מאפשר השכרה של רכב לאורך זמן שבמהלכה ניתן לקבל את כל טיפולי הרכב מהסוכנות ובתום תקופת הליסינג ניתן לרכוש את הרכב המושכר. דרך נוספת לרכישת רכב מיד ראשונה היא על ידי בדיקת מבצעי רכב מיד ראשונה.

מימון רכב


רכישה דרך מבצע רכב יכולה להיות מצויינת ולחסוך לצרכן אלפי שקלי בחודש. דרך נוספת לרכישת רכ מיד ראשונה היא על ידי בקשה למימון רכב. ניתן להגיש בקשה של מימון רכב לסוכנות הרכב או לחלופין מסניף הבנק.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים