הצג גיליון RSS

moranya

רהיטים לא דבר כל לבחירה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/12/2010 שעה 17:49 (730 צפיות)
כל מי שהיה זקוק ורצה לשנות אי פעם איזו פינה או משהו בבית יודע כי הדבר הטוב ביותר שמומלץ לעשותו הוא להחליף מספר רהיטים מרכזיים בבית, כאילו שמיד תופסים את העין ולא ניתן לפספס אותם בשום אופן. זה יכול להיות כחלק מסלון או ריהוט גן וזה גם יכול להיות גם סוג של פינות אוכל שרוצים לשדרג או להחליף.
חשוב ביותר כשרוצים להחליף סגנון או לשדרג את הקיים, ללכת על סוג של רהיטים שהוא מוצא חן בעינינו וגם אחרי מספר שניות אנחנו ממשיכים לאהוב ולרצות שהוא יהיה חלק מהבית שלנו. קשה מאוד ואף לא נעים לרכוש ריהוט גן, לדוגמא, שבהתחלה אנו אוהבים ביותר אך לאחר מספר ימים או חודשים הוא נמאס עלינו ואנו מעוניינים להחליפו ולא מסוגלים להסתכל עליו.
נוסף על כך כדאי מאוד לשים לב לאילו רהיטים שאנו קונים וזאת מבחינת החוזק והאיכות שלהם. תמיד אפשר לגשת לאייקאה לחפש ולקנות פינות אוכל מתאימות לנו, אך כמובן שכדאי לקחת בחשבון כי מדובר בהוצאה שלא תחזיק לזמן רב ובמידה ואנו מעוניינים לעבור דירה בזמן קרוב רהיטים מאייקאה לא נועדו להחזיק זמן רב.
מנגד, במידה ואנו מעוניינים לקנות רהיטים שיחזיקו לנו לזמן ארוך וישמשו אותנו גם אחרי שנים בביתנו הפרטי, מומלץ להשקיע באיכות של רהיטים, ריהוט גן חזק שלא יגמר אחרי חורף וגשם אחד ויחזיק מעמד לשמש אותנו לאורך זמן ארוך. גם פינות אוכל איכותיות כדאי לנו לרכוש במידה ואנו מעוניינים להשתמש בהם גם אחרי שנים. אם מדובר בסוד של פינות אוכל מעץ, אז כדאי שהעץ יחזיק לאורך זמן ולא יהרס הוא יגמר לאחר תקופה קצרה ביותר.
רהיטים רבים יש מכל הסוגים והמינים, צריך לשקול טוב מה השימוש ומה הצרכים שאנו מצפים ורוצים לקבל מאותו רהיט שקנינו. האם הוא ריהוט גן שאמור להחזיק לאורך זמן, האם אנו רוצים שהוא יהיה רק דקורטיבי ונוכל להחליף אותו במהירות או האם מדובר בסוג של פינות אוכל שישמש אותנו רק בין המעבריי דירה שלנו בתקופות קצרות ושונות.

עודכן ב: 26/12/2010 בשעה 17:50 על ידי moranya

תגיות: רהיטים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים