הצג גיליון RSS

בלולו11

הדפסת חולצות לכל אירוע

דרג פוסט זה
חברה קרובה שלי חוגגת שלושים בקרוב. גיל משמעותי אין ספק. אנחנו חבורה מאוד מגובשת של חברות והחלטנו לערוך לה מסיבת הפתעה. יש הרבה הכנות לקראת האירוע ואני לקחתי על עצמי להכין עוגה ולהזמין הדפסה על חולצות לכל החברות. החלטנו לעשות חולצות מודפסות לקראת האירוע עם הדפסה מצחיקה. בחרנו חולצות טריקו פשוטות יחסית והחלטנו שנעשה חולצות מגניבות עם תמונות משותפות שלנו ממספר אירועים ולכתוב כל מיני הערות מצחיקות שקשורות בחבורה שלנו.
פניתי למספר חברות שעוסקות בתחום של הדפסת חולצות כדי לקבל הצעת מחיר. הלכתי לשני מקומות ועשיתי אצל כל אחד מהם חולצה מודפסת לדוגמה, והבאתי את שתי החולצות להכרעת הקבוצה.
הדפסה על חולצות תלויה בעיקר ברמה של המכשור בו משתמשים לצורך ההדפסה. מי שגדל בשנות השמונים ודאי זוכר שחולצות מודפסות היו מאוד באופנה, וכל מי שהיה ילד הסתובב עם חולצות מודפסות של גזוז או הדפסים אחרים שעשה לעצמו שכללו בדרך כלל צבעים זוהרים, גלשנים ובחורות. איכות ההדפסה בימים ההם הייתה די ירודה ואחרי כמה כביסות ההדפסה הייתה מתכווצת וזה היה נראה רע.
היום המכשור מאוד מתקדם ואפשר לעשות הדפסה על חולצות בצורה טובה בהרבה, אפשר להדפיס תמונות על חולצות ועוד, והדפסה על כובעים.
הקבוצה בחרה את הדפסי החולצות שנראו טוב יותר ועשיתי הזמנה ל 17 חולצות מודפסות עם תמונה של החברה במרכז, ומאחורה תמונה של כולנו. החולצות יצאו ממש יפות, ואנחנו מתכננות ללבוש אותן בתחילת האירוע (ברור שעשינו חולצה מודפסת גם בשבילה).
עכשיו נשאר לי רק להתעסק עם הכנת העודה... כבר יותר קל להדפסי על חולצות.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים