הצג גיליון RSS

adiel_m

שמלות ערב לאירוע מושלם

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/12/2010 שעה 13:34 (705 צפיות)
בנות, בחירת שמלת ערב היא חוויה שעלולה להיות מלחיצה עבור חלקכן, אבל חשבו שתזכרו שלמרות שמדובר ב'אריזה' חשובה שתמקד אליכם את כל עיני המוזמנים, עדיין מדובר בתהליך שאפשר לעבור ברוגע יחסי, אם רק תשמרו על כמה עקרונות מנחים. ראשית, שמלות ערב הם פריט שבוחרים בשלב ראשון, עוד לפני שיער ואיפור, ולפני חיטוט הרגליים הפיסי מחנות לחנות, תהליך הבחירה יכול להתחיל בשיטוט מול האינטרנט ובכלל מרעיונות ששאבתם מאירועים אחרים.
רק לאחר שיש לכם בראש פחות או יותר את הכיוון הכללי של שמלת ערב שאתן מעדיפות, כדאי ללכת לסלון כלות או לעיצוב שמלות כלה ולהתחיל למדוד דברים באופן פיסי. בשלב זה חשוב מאוד שתזכרו: שמלת ערב האידיאלית עבורכן היא הנוחה, האיכותית והיפה ביותר שתקציבכן מאפשר לכן, ומאחר ואתן משקיעות כסף רב השתדלו לא לוותר לעצמכן על אחד האלמנטים שהוזכרו.
כשאתן חמושות בטיפ זה אתן תהיו מודעות האם המוכרת שמולכן אכן רוצה לסייע לכן לבחור את שמלת ערב האידיאלית עבורכן ולכן גם זורמת אם הרעיונות שלך, או שפשוט מעונינת לקדם מכירה ולכן מציגה לך דברים שלא ממש עונים לטעמך.
בשלב המדידות חשוב לראות בעיני רוחכן את האירוע על מנת לבצע את הבחירה המושלמת ולכן כדאי להביא עקבים, ולא להתבייש לבדוק את נוחות השמלה על ידי שיטוט עמה, ביצוע תנועות שונות בגוף על מנת להרגיש את נוחיותה ואפילו לבצע קפיצות על מנת לוודא את התאמתה לגוף.
טיפ קטן: בנות שרוכשות שמלת ערב בסגנון סטרפלס, אנא ודאו שיש מנגנון בטיחות כלשהו בסגנון כפתורים וכדומה, שימנע ממכן מבוכה במהלך הערב כפי שיעידו רבות שחוו בעבר. זאת בדיוק הסיבה, שבניגוד לאופן בו בוחרים בגדים ביומיום, בשמלות ערב חשוב לבחור את המידה המדויקת וגם לבדוק שכל האביזרים שאתם מתכוונים לשלב, מתאימים מרגל ועד ראש ויוצרים מראה שלם.
נקודה נוספת באותו עניין הוא התאמת שמלת ערב לצבע עורכן כשהעיקרון המנחה הוא פשוט: בנות בצבע בהיר ישלבו צבעים נוספים שמעניקים חיות וסומק לגוון עורן, בנות כהות צריכות להימנע מגוונים מצועצעים שלא מחמיאים להן בהכרח ואדמוניות תישמרנה מגוונים מסוימים כדוגמת אפרסק וכדומה.
לאחר שבחרתן את השמלה שימו לב לאותיות הקטנות של החוזה בו יהיה כלולים ההסכמים בעל פה עם המוכר, פירוט מלא של אביזרי השמלה וכמובן תאריך מסירה מדויק שלה.
תגיות: שמלות ערב
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של marco polo
    שמלת ערב לכל החיים

    במתחם שדרת הכלה מרכזים את כל הכלים לבחירת שמלת ערב. המתחם מעוצב ברמה אירופאית ועל פי עקרונות בלתי מתפשרים, אשר חורטים על דגלם את שביעות הרצון של הכלה והאורחות. במתחם שדרת הכלה מחכים לכם מעצבים המאמינים כי שמלת הערב היא לא רק פריט לבוש אלא גם פיתרון לכל אירוע. מבחינת המעצבים של שדרת הכלה, כל אישה ראויה ליחס אישי ואדיב כאשר היא מחפשת אחר שמלה. השדרה מעוצבת כבית מלון, בו לכל כלה יש את הפינה השקטה והפרטית שלה. בואו לחגוג את האירוע שלכם איתנו ותיהנו משמלה לכל החיים.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים