הצג גיליון RSS

בדרכים ובבית

סגירת מרפסת

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/01/2011 שעה 12:50 (497 צפיות)
סגירת מרפסת הפכה להיות פופולארית בשל מזג האוויר שלא מאפשר שימוש שוטף במרפסת בביתנו גם בעת מזג אוויר חורפי או קיצי. הסגירה של המרפסת נעשית על ידי שימוש בבד ברזנט התפור בצפיפות גבוהה המשמש גם ליצירת אוהלים ומכאן עמידותו הגבוהה במזג האוויר.

סגירת מרפסת – בבית פרטי ובית דירות

מזג האוויר המשתנה אינו מאפשר נחת למי שבבעלותו מרפסת. למי שמתגורר בבית פרטי או בדירה, מכיר היטב את חוסר הנוחות המגיע אם בבעלותך מרפסת. בחודשים הנוחים יותר התענוג גדול משום שניתן לשבת עם עיתון וקפה במרפסת או סתם ליהנות מבטלה ביום אביבי. הבעיה מתעוררת כאשר החורף מבקר ומגיעים איתו רוחות, גשמים ואבק, או אז המרפסת הופכת להיות כמו אחרי קרב ונדרשת עבודה רבה על מנת לשמור על ניקיון. לעתים העבודה כה רבה שקשה להשתלט על הלכלוך שמצטבר לכן עוברים ימים עד שניגשים לנקות את המרפסת ומחכים שמזג האוויר ישתנה.

סגירת מרפסת – היתרונות

מה נוכל להרוויח אם נסגור את המרפסת? לפני הכל נוכל לשמור על הניקיון של המרפסת ולאטום אותה בפני לכלוך, אבק, גשמים ורוחות . היתרון הבא והגדול ביותר הוא שנוכל להשתמש בה בכל יום מימות השנה, לא נצטרך לוותר על התענוג כך בימים קרים וגשומים ובימים החמים. ניתן יהיה לשבת בכל שעה ובכל יום ובכך בעצם ליהנות ממנה בכל עת ללא תלות במזג האוויר.

סגירת המרפסת - כיצד זה נעשה?
אם החלטתם לעשות את השנוי ולסגור את המרפסת בבתיכם, ראשית חשבו האם מזג האוויר הנוכחי יאפשר לכם
לבצע את השינוי, אם זה מזג אוויר גשום, יש לחכות לימים שיהיו מעט יותר רגועים. כדאי להתחיל מחיפוש בתי עסק שגם תופרים את הבד וגם מבצעים התקנה. כדאי לפנות לבתי עסק שמספקים ייעוץ והסבר בין הסוגים השונים של הבדים. יש לוודא כי תקבלו הכוונה נכונה והסבר מפורט לגבי כל התהליך. בסופו של דבר, סגירת המרפסת הינה תהליך קצר יחסית, אך יש לבצע סקר שוק ולוודא שאתם חוברים לחברה מקצועית, מנוסה ושתקבלו הצעת מחיר מסודרת ואחריות על העבודה והבדים.

עודכן ב: 16/01/2011 בשעה 12:52 על ידי tents

תגיות: סגירת מרפסת
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים