הצג גיליון RSS

רופא שיניים

יישור שיניים - הדרך לחיוך הנכסף

דרג פוסט זה
מאמר זה עוסק בתהליך יישור שיניים ובשלבים השונים בדרך להחלטה ועד לביצוע. חשוב לטפל במיקום השיניים בפה כדי לשמור על מבנה תקין וגם כדי להשיג מראה אסתטי יותר. יש לזכור כי לא כל רופא שיניים הוא אורתודנט מוסמך וכי התהליך עלול לקחת זמן מה, לכן יש להתאזר בסבלנות.

יישור שיניים בכל גיל

אם בעבר יישור שיניים נעשה בעיקר לפלח האוכלוסייה הצעיר , הרי שכיום יישור שיניים נעשה גם בקרב המבוגרים יותר, משום שכולם רוצים להשיג מראה אסתטי של חיוך יפה. ייתכן כי כניסת הפרסום באמצעות מדיות שונות וכן נהירה של מפורסמים רבים שהחליטו ללטש את חיוכם וליצור חיוך מושלם ונוצץ, הפך לסיבה נוספת לכך שרבים שואפים למראה דומה. הטכניקות החדישות שקיימות כיום גורמות לאנשים רבים להגשים חלום ישן ולהביא למימושו של חלום, גם אם מזמן עברנו את גיל ההתבגרות. יישור שיניים הוא אפשרי בכל גיל ולעתים הטכניקה כמעט ואינה נראית לעין (דוגמת יישור שיניים שקוף) ולמתבונן מהצד קשה להבחין שאנו בעיצומו של התהליך.


יישור שיניים במרפאה פרטית ובקופת החולים

ההחלטה האם לבצע יישור שיניים היא בעצם ההחלטה החשובה ביותר, משום שיש לקחת בחשבון את אורך הטיפול, לזכור שמדובר במידת מסוימת של הקרבה לאורך הטיפול כולו וכן את העלות הכרוכה על מנת להשיג את המראה הנכסף של החיוך המושלם שרבים מכנים אותו "חיוך מליון הדולר". לאחר שגמלה בנו החלטה לעשות את הצעד של היישור, אנו עומדים בפני השלב של הבחירה בין הטיפול במרפאה פרטית לבין קופת החולים. היתרון בקופת החולים שהיישור נעשה בסבסוד של קופת החולים, למרות שעדיין יש צורך בתשלום תוכלו ליהנות ממחיר נמוך יותר. בחירה במרפאה פרטית מקנה לך יחס אישי מהאורתודנט ויש הגורסים כי גם מבחר הטכניקות במרפאה פרטית הינו רחב יותר וכולל את הטכניקות החדישות ביותר בתחום.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים