הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

רכב מיד ראשונה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/01/2011 שעה 15:51 (521 צפיות)
רכב מיד ראשונהרכישת רכב ללא ספק נחשבת להוצאה כספית לא קטנה עבור רוב האנשים אך לדעת רבים משתלמת מאוד בטווח הארוך מפני שמעניקה בסופו של דבר כושר התניידות לצרכן. כושר התניידות שאין לו במידה והוא משתמש בתחבורה ציבורית הגורמת לו לאיחורים. כיוון שרכישת רכב מיד ראשונה נחשבת להוצאה כלכלית משמעותית עבור הצרכן הממוצע תמיד כדאי לבדוק אופציות מקלות לרכישת הרכב.

מבצעי רכב


אחת מהאפשרויות היא בדיקת מבצעי רכב בסוכנות הרכב. מבצעי רכב מאפשרים לרכוש את הרכב לפי מחירו במבצע ולא לפי מחירו במחירון ובכך ניתן לחסוך אלפי שקלים. חשוב לציין שלא כל הדגמים מופיעים במבצעי רכב ולכן ההיצע לצרכן קטן, למרות זאת צרכנים רבים רוכשים רכב במבצע בגלל המחיר האטרקטיבי שהם מקבלים.

עסקת טרייד אין


דרך נוספת המאפשרת לרכוש רכב במחיר מוזל היא על ידי הגשת בקשה למימון רכב המוגשת לסוכנות הרכב או לסניף הבנק. בקשת מימון רכב היא בעצם לקיחת הלוואה אך החיסרון שלה הוא בכך שלקיחת הלוואה לצורך רכישת רכב מיד ראשונה מחוייבת בהחזר ריבית באחוז גבוה. דרך נוספת המאפשרת רכישה כדאית היא בעזרת עסקת טרייד אין לרכב.

ליסינג תפעולי


עסקת טרייד אין לרכב מתבצעת למעשה כאשר יש כבר לצרכן רכב ישן אותו הוא מעוניין להחליף ברכב חדש. הצרכן מגיע עם רכבו הישן לסוכנות הרכב מקבל הערכת שווי מסוכנות הביטוח ולאחר מכן משלם רק את הפרש המחירים בין רכבו הישן לרכבו החדש. דרך נוספת כדאית לרכישה היא על ידי ביצוע ליסינג תפעולי.

טיפולים לרכב


ליסינג תפעולי זה למעשה השכרת הרכב לזמן ממושך ובמהלך תקופת ההשכרה משכיר הרכב זכאי לקבל טיפולים על הרכב מסוכנות הרכב שלו הכלולים במחיר ההשכרה ותום תקופת השכרת הרכב הלקוח יכול לבחור אם ברצונו לרכוש את הרכב מידי הסוכנות או להחזירו לסוכנות.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של butters


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים