הצג גיליון RSS

simbad

ניסור בטון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/01/2011 שעה 08:51 (670 צפיות)
לא יכול להיות תמיד כזה רע - שימו לב לטוב!

ניסור בטון - דווקא כשחשבתם מה שיבוא יבוא כולם לא יעזור הוא מגיע באבחה ספירלית עוצמתית.

יתכן שבביתך אתה המלך! מסדר ומתקן בכל ואף בעל מקצוע לא יכנס. מסתימה בכיור ועד לצביעת הבית. מה לעשות שלכל אדם יש מגבלה ויש דברים שאפילו הרצון הטוב שלך לא יעזור בהם. כך הוא בדיוק המקרה של ניסור בטון, קידוח בטון וכדומה. הכוונה היא לכל אותן פעולות אשר יש לעשות על יציקת בטון (מה שנקרא בטון מזויין לעיתים).

תוריד טיפונת מהאגו - וחייג לבעל מקצוע שהוא יהלום!

כן, גם אם בסך הכל רציתי לעשות חור לונטה או מעבר לחוטי חשמל וקיר בטון יצוק מפריד בינכם - לא יעזרו תפילות יקירי - הרם את הטלפון והתחל לחייג. אגב, ישנם מקרים הרבה יותר קשים מהונטה שלך. ישנם אנשים אשר זקוקים לפריצת דרך של ממש בבית. כך למשל אנשים שמנסרים בטון ליצירת חלון, דלת, מעברים למייבש כביסה או מעברי צנרות של מזגן - אז היה רגוע.

כמו כל דבר בחיים...
טוב, אז כמו כל דבר בחיים איך תדע מיהו בעל מקצוע איכותי? ראשית, כדאי לשאול חברים טובים, או ממש לראות בעיניים תוצאות של עבודות שנעשו אצל מכרים וקרובים.

אם אין ברירה, קבל את הטיפ הבא. בתחום הזה ישנם שרלטנים רבים, אנשים גסי רוח, לא ניעמים ולא נחמדים, אפילו לעיתים תאווי בצע, ולכן קיים שיחה של מספר דקות אם בעל המקצוע והתקל אותו בשאלות שונות ומרובות. הקשב לסגנון הדיבור שלו. האם הוא רך או קשה, האם הוא בוטה? האם הוא קצר רוח או בעל אמונה ושירותיות כפי שרק לעיתים קרובות שומעים. כלומר כשאין ברירה - זרום עם תחושות הבטן שלך - ראשית תמיד ראוי שהאיש שעומד מולך יהיה בן אדם - זוהי אקסיומה ומשם ואיך - דע לך שכל קידוח הוא קידוח וכל ניסור, ניוסר ברמה יהיה לבטח. גם אם חלילה תהיה בעיה, תהיה מסוך ובטוח שזה לא נגמר בכותרת של: "הטובים ביותר בקידוח יהלום ותו לא" - אלא תדע שיש עם מי לדבר. פסיכולוג בטון נקרא לזה ככה בבדיחות הדעת. נאחל לכולנו בשורות טובות ישועות ונחמות וכל טוב סלה ועד.

עודכן ב: 28/01/2011 בשעה 08:53 על ידי simbad

תגיות: ניסור בטון
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים