הצג גיליון RSS

רופא שיניים

כיצד לשפר מראה חיצוני וביטחון עצמי

דרג פוסט זה
רפואת השיניים הפכה לרפואה יקרה בשנים האחרונות, אך הכוונה היא במובן הכלכלי, אלא לפן הערכי שלה. אם אתם מכירים את התוכנית "הברבור", אז זכור לכם שנשים רבות הגיעו לעבור תהליך שינוי ההופעה החיצונית והפנימית. מדובר בנשים שהמראה החיצוני שלהם הפריע להן במהלך התקין של החיים וכי הן מרגישות שבעקבות המראה הן מפסידות, בין אם מדובר במערכות יחסים, במשפחה, בעבודה ובביטחון העצמי. במסגרת התוכנית שארכה כחודשיים שלושה עברו המשתתפות שינויים מקצה לקצה, הכוללים ניתוחים פלסטיים, טיפול פסיכולוגי שיעזור להן להתמודד עם השינויים החיצוניים וכן טיפולי שיניים. חשוב לציין שמשתתפות רבות בתוכנית זו היו צריכות לעבור שינויים מקצה לקצה שבאופן טבעי אם היו שואפות לעבור אותם באופן פרטי המחיר יכול להיות גבוה מאוד ולא שווה לכל כיס, על כן פנו לתוכנית וביקשו לחשוף את עצמן ובכך להרוויח את הטיפול והשינוי בחינם.

אורתודנט – הדרך לשיפור במראה חיצוני

רופא השיניים כאמור בעל יכולות לשנות את המראה של אדם מקצה לקצה, חשבו על אדם שלא מרבה לחייך בגלל שהוא מרגיש לא בנוח עם ההרגשה של מראה השיניים שלו. ברגע שאישה כמו אחת המשתתפות שהשתתפו בתוכנית עוברת שינוי על ידי רופא שיניים ואפילו גם על ידי אורתודנט משתנים חייה מקצה לקצה. פתאום היא מרגישה שהיא יכולה לחייך, בתמונות המשפחה היא מרגישה בנוח ולא מכווצת את שפתיה לחיוך מתוח ולא חושפני. ההבדל גדול מאוד.

רופא שיניים – תורם לשיפור בהרגשה הפנימית

אם כן, אותן משתתפות יכלו ,לאחר טיפול ארוך ומתיש בדרך כלל (שעבר בפרק זמן מאוד קצר) אצל רופא שיניים ולעתים גם בטיפול בידי אורתודנט, להרגיש בנוח עם עצמן. ההבדל בהרגשה הפנימית הוא ענק, כך קורה שטיפולי שיניים תורמים לביטחון העצמי, להרגשה הטובה ולרצון להרגיש חופשיים עם עצמנו. לעתים מדהים איך שינוי קטן של יישור שיניים עושה הבדל כה גדול את מטופל, שלאחר מכן התנהגותו משתנה מקצה לקצה., אכן מדובר בטיפולים שערכם לא יסולא בפז, ערכם חשוב להרגשה האישית ועל כן, תוכלו למצוא כי הפופולאריות של טיפולי שיניים, רופאי שיניים ואורתודנטים עולה משנה לשנה, מאחר והם עושים שינוי לא רק חיצוני כי אם פנימי.

עודכן ב: 06/02/2011 בשעה 11:49 על ידי theorthodontic

תגיות: רופא שיניים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים