הצג גיליון RSS

דיאטה, בריאות ואיכות חיים

סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית

דרג פוסט זה
ישנם רבים שאינן מוצאים את הזמן בעבור פעילות גופנית, או שהמאמץ הפיזי קשה להם מדי, ואז הם ניצבים בעצם בפני שתי אופציות: האחת היא לוותר על הפעילות הגופנית ולהישאר עם גוף שאינם מרוצים ממנו, והאופציה השנייה הינה לעשות פעילות גופנית עם דיאטה מבלי שהם נהנים מכך, כשחלקם אפילו סובלים מכך אך עושים זאת כדי לשמור על המשקל. הטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים השיגה תוצאות מדהימות בתחום ההרזיה, עיצוב וחיטוב הגוף ומציבה בפניכם אופציה נוספת, טכנולוגיה שמאפשרת סטימולציה לשרירים, מבלי להזדקק לאימוני כושר כלשהם. ניתן להשתמש בשיטה זו לצרכי הרזיה, סילוק צלוליט, חיטוב, הצרת היקפים, וגם עבור מגוון בעיות רפואיות.

שיטת Transion – איך זה עובד?

שיטת ה-Transion גורמת לגירוי השרירים על ידי שימוש בתדר אלקטרוני ועל ידי כך משיגה תוצאות של הרזיה, מיצוק וחיטוב הגוף. שיטה זו יכולה להתאים גם לבעלי משקל עודף וגם למי שסובל מבעיות הצטברות שומנים באזורים ממוקדים בגופו. תוך כדי שימוש בשיטה, מושגות שתי תוצאות רצויות: גם שריפת קלוריות וגם חיזוק השרירים. את התוצאות משיגים על ידי כך שמביאים את הגוף למצב המדמה את המצב שנוצר בעקבות אימון כושר, כלומר: ירידה ברמת האינסולין בדם והפרשה מוגברת של האדרנלין. שינוי זה גורם לכך שמתעורר השימוש בשומנים מהרקמה השומנית, בכדי לספק לגוף את האנרגיה לה הוא זקוק לאחר אימון אינטנסיבי. מלבד עצם העובדה ששורפים יותר שומנים, מה שתורם למשקל ולחיטוב, אפשר להבחין בתוצאות של שיפור ברמת השומנים בדם, כשהדבר נעשה לאורך זמן.

התוצאות:

באמצעות הפולסים החשמליים שמגיעים לשרירים, אלו עוברים סוג של "התעמלות". אם הייתם מתעמלים לשם השגת התוצאות של מכשיר ה-Transion, הייתם זקוקים לאימון של 3 שעות בכדי להשיג את התוצאות שטיפול בן 25 דקות משיג. השיטה גורמת לכיווץ השרירים, על ידי פולסים חשמליים ששולחים מסר לקצות העצבים. השריר המגורה מקבל גם תנועת סיבוב קלה ויחד גורם לפעולה שמדמה "סחיטה", דבר שגורם להרחקה של נוזלים בין רקמתיים. לשיטה זו אין תופעות לוואי והיא לא מצריכה טיפול תקופתי או פולשני. התוצאות מושגות באופן מהיר וברור, וניתן להשיג תוצאות מרשימות בהרזיה, כמו גם בטיפול באזורים ממוקדים. מלבד התרומה לדימוי העצמי, משיגים באמצעות המכשיר גם שיפור בבריאות הכללית.
תגיות: הרזיה
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים