הצג גיליון RSS

דיאטה, בריאות ואיכות חיים

ספורט עבור חיים בריאים

דרג פוסט זה
כאבי גב הם תופעה מוכרת של העידן המודרני, כאשר רבים סובלים ממנו בעקבות ישיבה ממושכת מול מסכי המחשב בעבודה או בבית, צפייה מרובה בטלוויזיה ומחסור חמור בפעילות גופנית. כאבי גב וכאבי גוף נוספים יכולים להיגרם כתוצאה מדברים רבים – תופעות פיזיות, בעיות פסיכולוגיות או אפילו מבחינה "אנרגטית", וניתן לתקוף את הבעיות הללו מכל החזיתות.

ספורט הוא אחד האמצעים להפחתה משמעותית של כאבי גב וכאבי אחרים בגוף, כאשר השרירים שאנחנו מפעילים בדרך כלל מחזקים, מייצבים ועוזרים לנו להתנהל בצורה יותר נכונה עם הגוף שלנו. באמצעות ספורט שנעשה בצורה הנכונה, בדרך כלל ניתן לצפות להפחתה משמעותית של כאבים, ובמיוחד אם מתמקדים באזורים הבעייתיים – שרירי הבטן, גמישות האגן ולמעשה אזורים רבים אשר משתנים בהתאם לכל אדם באופן ספציפי.

ישנם מכשירים רבים אשר מציעים לאנשים פתרון פלא, או אפילו פעילות ממוקדת ויעילה של אחד מאזורי הגוף. עם זאת, חשוב לזכור שפעילות גופנית נכונה מתמקדת בצורה מאוזנת בכל הגוף – הפעלה נכונה של כל שרירי הגוף היא מה שהופכת, בסופו של דבר את הספורט ליעיל או לא.
רצוי לוודא שאנחנו אכן פועלים בצורה מאוזנת ומבוקרת, וכאשר אנחנו עובדים על כיוון אחד של השריר, אנחנו עובדים גם על השריר הנגדי לו.

ספורט זה קודם כל דרך חיים, כאשר אנחנו בוחרים לקחת את החיים שלנו בידיים וליצור לעצמנו מציאות בריאה וטובה יותר. למרות שרבים עושים את זה בשביל חיטוב ועיצוב הגוף, הרזיה ומראה גוף שיספק אותם, הספורט למעשה עוזר לנו להיות הרבה יותר בריאים, לעיתים בצורות שאנחנו בכלל לא מבינים או מכירים – הפרשת רעלים, חיזוק ואספקת חמצן טרייה לכל מערכות הגוף.

כל אחד ואחת היו רוצים גוף מושלם ובריא. כאשר מחליטים על דיאטה מסוימת יש להתאימה באופן אינדיווידואלי לשם הצלחתה, מאחר ולכל אחד ואחת מאיתנו אורח חיים שונה, גנטיקה, צרכים, הרגלים ודפוסי התנהגות שונים. הפעילות הגופנית שומרת על גופינו לשם הרזיה, הרגשה הכללית, ממזערת ומפחיתה צלוליט, מונעת מחלות ואנטי אייג'ינג.

אימון ברטט - מכשיר אימון רטט כלל גופי, מיועד לשמירה על גוף חטוב, ואיכות החיים של המתאמן, במינימום זמן ומקסימום של תוצאות. המכשיר תפקידו לגרום לפעילות שרירית אשר מסייעת לבניית עצם ומניעתה של בריחת סידן. אימון ברטט מהווה חלופה אולטימטיבית לפעילות גופנית. כחלק מהרגשה כללית טובה ושיפור התחושה הפנימית שלנו, ניתן לקחת בחשבון גם תזונה נכונה, ריפוי פגמים אסתטיים וטיפולי פנים.

תגיות: טיפולי פנים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים