הצג גיליון RSS

דיאטה, בריאות ואיכות חיים

יופי ואסתטיקה ככרטיס ביקור

דרג פוסט זה
בימינו ישנם טיפולי יופי ואסתטיקה רבים אשר מוצעים לאנשים לשם טיפוח, ומעניקים להם את ההזדמנות ליצור לעצמם את המראה המבוקש שהם תמיד חלמו עליו. בין האמצעים הללו ניתן למנות את: ליפטינג, טיפולי פנים, חיטוב ועיצוב הגוף, קוסמטיקה, תזונה, פגמים אסתטיים, דיאטה, הרזיה וכושר גופני.

ליפטינג, חיטוב ועיצוב
ליפטינג הוא אמצעי שמוכר כבר זמן רב בתור שיטת טיפול למתיחת עור רפוי, טיפול בסימני הזדקנות, החלקת קמטים ואובדן האלסטיות של העור, הרמת חזה וישבן, חיזוק השרירים בגוף ועוד דברים רבים טובים אחרים. באמצעות הליפטינג ניתן לפתור כל בעיה אסתטית של רפיון העור והזדקנותו, בכל גיל ובכל אזור בגוף. הרמת חזה מתבצעת בכמה אופנים, ואך ורק על ידי רופאים מומחים אשר התמחו והתנסו בנושא. הרמת חזה יכולה להיות גם הרמה משמעותית לביטחונן העצמי של נשים אשר לא מרגישות בנוח עם עצמן באופן כללי או עם החזה שלהן באופן ספציפי, כנ"ל לגבי הישבן, הקמטים והצלוליט שתופס אצלנו מקום בגוף ככל שאנו מתבגרים ומזדקנים, עולים ויורדים במשקל, או שינויים נוספים בחיינו כגון לידה.

טיפולי פנים – כי הפנים הם כרטיס הביקור הראשוני שלנו
טיפולי הפנים נובעים מההבנה כי בריאות העור והגוף וכמובן הנפש והרוח הם אלו, הגורמים לכל אחד מאתנו להיראות טוב. בריאות משופרת תביא עמה מראה עור רענן וקורן. יופי הוא תוצאה של הטיפולים, לא המטרה. לפי הרפואה האלטרנטיבית, הפנים שלנו הם אכן מראה לגוף – באמצעות הפנים אנחנו יכולים לזהות מיני בעיות אשר קיימות בשאר חלקי הגוף. אחד האמצעים לטפל בגוף הוא, כמובן, טיפול באזור הרלוונטי בפנים, לכן טיפולי פנים אינם מיועדים רק לאסתטיקה, אלא גם לפן הבריאות.
אם אתם מחפשים טיפול פנים באיזור חיפה, אתם מוזמנים לבקר באתר טיפול פנים בחיפה - אלה דרים ולהזמין לכם תור עוד היום.

צלוליט, ניקוז לימפטי
שיטת טיפול לביצוע ניקוז לימפטי מדויק ויעיל, להשגת תוצאות מקסימאליות בתהליך הרזיה, סילוק רעלים ,פירוק ומניעת הצטברות של שומנים ונוזלים, חידוש ומיצוק רקמת העור, מניעת הזדקנות מוקדמת ושמירה על רמת הנוזלים בגוף.

קוסמטיקה, ספא, תזונה נכונה, ליפטינג, פגמים אסתטיים, דיאטה, הרזיה, כושר גופני וכמובן טיפולי פנים הם לא מילה גסה. הם כלים שעומדים לרשותנו לשם שנוכל ליישם על עצמינו ולחוש טוב עם החיצוניות שלנו, אשר הולכת לפנינו ומשפרת את התחושה הפנימית שלנו.

אסתטיקה היא בראש ובראשונה מודעות. מודעות לגופינו. תחושה של ניקיון ושל טיפוח יוצרת הרגשה טובה ומגבירה את הערכה העצמית שלנו בפני עצמינו ובפני הסובבים אותנו. כשאנו נראים טוב, אנו חשים בהתאם.
תגיות: ספא
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים