הצג גיליון RSS

דיאטה, בריאות ואיכות חיים

גוף מושלם ואורח חיים בריא

דרג פוסט זה
יצירת גוף חטוב ומעוצב נושאת בתוכה שני פרמטרים מרכזיים: תזונה נכונה ופעילות גופנית. תזונה נכונה בשל ירידה במשקל בצורה מבוקרת ויעילה צריכה להיעשות כך שהגוף ינצל יותר קלוריות מאשר הוא צורך. כחלק מאורח חיים בריא אנו צריכים לשמור על גופנו ולהתייחס אליו כאל מי ש"סוחב" אותנו במשך היום. כאשר אנו מרגישים טוב עם גופנו ההרגשה הכללית שלנו משתפרת פלאים. כאשר אנו מרגישים כבדים ולא נוח לנו בתוך הגוף שלנו, כל ההוויה היומיומית שלנו משתנה. כאשר אנו נראים טוב, אנחנו מרגישים טוב. ההרגשה שלנו היא שמלווה אותנו ואף הולכת לפנינו כאשר אנו בעבודה, פגישה עם חברים, יציאה בערב וכל אירוע חברתי אחר. כאשר אנו מצליחים להשיג תוצאות, המוטיבציה להמשיך לשמור על כך גוברת. לכן, כאשר בחירת הדרך לגוף חטוב אינה נכונה ומניבה תוצאות, אנו מתעייפים מהתהליך וקל לנו לזנוח זאת בצורה מהירה.

הדרך לשמור על תזונה נכונה למשך היום אינה פשוטה, ולרוב אנו מעדיפים את האוכל המהיר בשל מרוצת החיים האינסופית. לא פשוט לשמור על תזונה נכונה שבה מעורבים כל אבות המזון, ולכן מומלץ להרכיב תפריט אישי ביחד עם תזונאי קליני אשר מתאים את צריכת האכילה שלנו בהתאם לשגרת החיים שלנו. בנוסף, יש לשלב פעילות גופנית לשם חיטוב הגוף והצרת היקפים.

האלמנטים אשר משפיעים על מראה גופינו בסופו של דבר הם תזונה נכונה וספורט. גוף מושלם זהו מושג אשר כל אחד ואחת היו רוצים לממש על עצמם. לפני שמחליטים על תחילתה של דיאטה יש לקחת בחשבון שני אלמנטים אלו ולבנות אותם בצורה נכונה על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. פעילות גופנית הינה חשובה ביותר, מאחר שמעבר לכך שהיא עוזרת לנו לשמור על גופינו ולרדת במשקל, היא גם משפרת את ההרגשה הכללית מונעת וממזערת צלוליט, אנטי אייג'ינג, בריחת סידן, בריחת שתן ומחלות כגון טרשת נפוצה.

מכשיר אימון רטט כלל גופי, מיועד להורדה במשקל וחיטוב הגוף, שמירה על כושר ושיפור איכות החיים של המתאמן, במינימום זמן ומקסימום תוצאות. המכשיר גורם לפעילות שרירית אינטנסיבית אשר יוצרת עומס מבוקר על העצמות ובכך מסייעת לבניית העצם ולמניעת בריחת סידן. כמו כן, המכשיר מצוין לטיפולי אנטי אייג'ינג ולהאטת תהליכי הזדקנות. האימון ברטט משלב שריפת קלוריות ושומנים עם דיאטה, הרזיה, חיטוב ועיצוב והצרת היקפים.
תגיות: בריחת סידן
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים