הצג גיליון RSS

דיאטה, בריאות ואיכות חיים

אימון ברטט כחלופה אולטימטיבית לפעילות גופנית

דרג פוסט זה
כתוצאה מחוסר זמן רבים מאיתנו מוותרים על אורח חיים בריא, בשל אורח חיים תובעני. פעילות גופנית הינה הכרחית בעבור כל אחד מאיתנו. בעקבות כך פותח מכשיר מולטי-פונקציונאלי, מכשיר אימון רטט כלל גופי, המיועד להורדה במשקל וחיטוב הגוף, לשמירה על כושר ואימוני ספורט, לטיפול ושיקום של בעיות פיזיולוגיות ורפואיות מסוגים שונים, לתרפיה ושחרור גופני ונפשי ולשיפור איכות החיים של המתאמן, במינימום זמן ומקסימום תוצאות.

מכשיר רטט כלל-גופי הוא כלי מצוין להשגת תוצאות מרשימות הן עם מטרות קצרות טווח והן עם ראייה לטווח רחוק. לא זו בלבד שהרטט הכלל-גופי הוא כלי נהדר לחיטוב הגוף, הוא מבטיח בנוסף לעיצוב הגוף הנראה לעין, חיזוק הגוף ותפקודו, מה שמעניק שיפור באיכות החיים של המתאמן. יתרונות המכשיר רבים ומגוונים ותוצאות האימון בו ניכרות על כל חלקי הגוף.

הרטט מעורר את פעילות השרירים ותורם לחיזוקם. הפעילות האינטנסיבית של השרירים יוצרת זרימת דם מוגברת, אשר מעודדת פעילות בריאה של מערכת העצבים, ומגדילה את טווח התנועה. אימון בשיטת הרטט מפעיל את השרירים באופן לא רצוני, מחזק אותם, מגביר את קצב חילוף החומרים, שורף קלוריות, מפתח רקמת שריר רזה ומהווה חלופה אולטימטיבית לפעילות גופנית מכל סוג ולכל מטרה. כמו כן, פעילות שרירית אינטנסיבית יוצרת עומס מבוקר על העצמות ובכך מסייעת לבניית העצם ולמניעת בריחת סידן. האימון במכשיר מייצר אפקט של התרגעות ושחרור לחצים, תוך חיסכון מקסימאלי בזמן. בהיבט זה הוא מהווה גם מכשיר מצוין לטיפולי אנטי אייג'ינג ולהאטת תהליכי הזדקנות.

המכשיר מהווה עבור המשתמש מיני חדר כושר ביתי פרטי.האימון ברטט משלב שריפת שומנים וקלוריות עם חיטוב ועיצוב, השפעה בריאותית חיובית כללית, יכולת מיקוד הטיפול באזורים בעייתיים ספציפיים, טיפול בניוון שרירים,אוסטאופורוזיס,חיזוק ריצפת האגן, דליפת שתן, צלוליט, שיווי משקל וקורדינציה, כאבי גב והורמונים. כמו כן, ניתן לצמצם היקפים בצורה מרשימה. האימון ברטט משלב שריפת קלוריות ושומנים עם דיאטה, הרזיה, חיטוב ועיצוב והצרת היקפים.

באמצעות אימון במכשיר Dream Healther במשך 10 דקות בלבד בתדירות של שלוש פעמים בשבוע, ניתן להגיע לתוצאות אפקטיביות יותר מאשר פעילות אירובית קונבנציונאלית המתבצעת במשך שעה באותה תדירות.
תגיות: אימון ברטט
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של theunrealx
    אימון מעולה! הייתי ממליץ גם לשתות משקה אבקת חלבון אחרי אימון כדי לעזור לשרירים לגדול.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים