הצג גיליון RSS

ramkond

שינוי דפוסים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/03/2011 שעה 07:30 (552 צפיות)
השינויים הטכנולוגיים בשני העשורים האחרונים הובילו לסגירה של עסקים רבים, שלא השכילו לשנות את ייעודם, ולהתפתח עם הטכנולוגיות. אחד התחומים בהם היה שינוי גדול הוא הדפוס ובאמת תפקידם של בתי דפוס השתנה בצורה משמעותית בעשורים האחרונים. כניסת הדפוס הדיגיטלי, מדפסות ביתיות, כניסת האינטרנט והירידה שהגיעה בעקבות זאת במכירת עיתונים מודפסים.

בעבר בתי דפוס היו משהו שקשה להסתדר בלעדיו. עבודות רבות שהיום ניתן לעשות באופן פרטי ובבית עשו בבית דפוס. כניסת האינטרנט לחיינו הפכה את עולם הדפוס למשהו מאוד שונה ממה שהוא היה בעבר. בעבר בתי דפוס הדפיסו עיתונים מדי יום, והיה להם ביקוש גדול מאוד. לא היה כמעט בית שלא היה בו מידי יום עיתון, ובוודאי בסופי השבוע. והיו ימים בהם התרחשו אירועים מיוחדים שהיו מוציאים מהדורות ערב, וכמעט כל בית דפוס עבד שעות רבות כדי לדאוג שהמהדורה אכן תצא. כיום בעקבות כניסת האינטרנט לעולמנו, הביקוש לעיתונים ירד מאוד וזאת כיוון שנראה שהעיתון של הבוקר כבר אינו רלוונטי לשעות הצהריים המוקדמות. את אותם עדכונים ניתן לקבל באינטרנט כמעט בזמן אמת.

וזו לא הבעיה היחידה של בתי הדפוס. הכניסה של מיליוני בתי דפוס קטנים בצורת מדפסות אל תוך ביתנו ולתוך המשרדים הורידה עוד כמות נכבדת מעבודתו של בית דפוס ממוצע.

יחד עם זאת, התרחשו גם שינויים רבים מספקים עבודה לבתי דפוס שהבינו נכון את השינוי במתרחש. התחום של דפוס דיגיטלי וכרטיסי ביקור, וכל התחום של מוצרי קידום מכירות הן דברים שהיו פחות מקובלים בעבר, והיום משמשים כמעט כל משרד ואדם.
לסיכום, בתי דפוס כמו כמעט כל התחומים משנים עם השנים. התקדמות הטכנולוגיות דורשת שינויים בייעודם של מוצרים שונים, ומי שמזהה שינוי בזמן יוכל לצמוח ממנו. מי שמתעקש להישאר בעבר, סופו כנראה שלא יצליח להתחרות באחרים

עודכן ב: 16/03/2011 בשעה 07:31 על ידי ramkond

תגיות: בתי דפוס
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים