הצג גיליון RSS

dudim2

שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/04/2011 שעה 15:15 (710 צפיות)
שיפוצים.

כל אחד לפני שמחליט לעשות עבודת שיפוצים יודע שמדובר על הוצאה לא קטנה, גם אם מדובר על דברים נקודתיים, ולא מדובר על בית או עסק שלם, שיפוצים זאת הוצאה וכולם רוצים להשיג את הכי טוב שאפשר במסגרת התקציב. עוד לפני שמתחילים לפזול לכיוון חברות שיפוצים, כל אחד יודע בערך כמה הוא הולך להוציא על התענוג שבשינוי מראה הבית וטיפול כל הבעיות שהתגלו במשך הזמן. כאן, קל מאוד לחרוג מבחינה תקציבית שעושים שיפוץ דירה, דבר קטן פה ודבר קטן שם והנה ההוצאות שלכם עלו באלפי שקלים. היום אני אעזור לכל אחד לשמור על התקציב שלו בכמה דרכים מקובלות.

שיפוצים, תקציב מוגבל מראש.

כל אחד יש לו תקציב מוגבל, בין אם התקציב הוא גבוה מאוד או נמוך מאוד, ההשתדלות היא להוציא מה שתוכנן. אחת הדרכים לא לחרוג שעושים שיפוץ דירה היא כמובן כבר מראש לסגור עבודה במחיר נמוך קצת יותר ממה שהקצתם לעצמכם. בצורה זו שיגיעו דברים בלתי צפויים או תרצו להוסיף משהו אחר, תוכלו להשתמש בסכום שהשארתם בצד למטרות אלו. בעבודות שיפוצים, פתאום מרגישים צורך לעוד, כאן יהיה לכם שמור בצד סכום מסוים להוצאות.

שיפוצים – תכנון מקיף מראש.

עוד דרך לנסות ולהישאר בתקציב היא כמובן לתכנן את הכול מראש הקפדנות וחשיבה על כל פרט אפשרי. שעושים שיפוצים, לפעמים אומרים "טוב נו נראה בהמשך מה נעשה עם ארונות המטבח", אז אתם מבינים שהוספתם לעצמכם הוצאות גבוהות ממה שחשבתם. כאן, התכנון יורד עד הפרטים הכי קטנים, עם זאת גם כאן יש מקום להשאיר מעט כסף לדברים בלתי צפויים ותיקונים שמוצאים כמעט בכול שיפוץ דירה.

פשוט לא להתפתות.

לא קל בעבודות שיפוצים לא להתפתות לרצות עוד ועוד. המשפט "אם כבר אז כבר" מתנגן רבות בסוג עבודות אלו. הדבר הכי חשוב מהכול הוא לא לגרור את עצמכם ולזכור שסה"כ מדובר על כסף. להגיד שאתם רוצים עוד משהו קטן כאן, ועוד משהו קטן שם זה נחמד, אך בסוף הכול מתורגם לכסף.

לסיכום – שאתם עושים שיפוצים, בין אם שיפוץ דירה או חנות, או כל סוג אחר של עבודות, מומלץ לנסות להישאר בתקציב שהקצתם, כל אחד רוצה לסיים עבודות של שיפוץ דירה מאושר ומחויך, לפעמים חריגה יכולה לגרור אנשים להוצאות שהם לא שמו לב אליהם ולחנות אותם תקציבית. עשו את השיקולים שלכם בחוכמה, ותהינו מאותו שיפוץ דירה.
תגיות: שיפוצים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים