הצג גיליון RSS

רופא שיניים

מרפאות שיניים העתיד בפה שלך - חלק ב ואחרון של המאמר

דרג פוסט זה
2. חומרים עמם עובדים

אנחנו יודעים היום הרבה דברים שלא ידענו בעבר על חומרים שונים. בין השאר אנו יודעים כי חומרים אשר חשבנו אותם כחזקים עלולים להתפרק בתנאים מסוימים ובמשך הזמן. חומרים אחרים אותם חשבנו לבטוחים התבררו כמסרטנים או כמעוררי בעיות בריאותיות אחרות. כמו כן, אם בעבר לדוגמה, היו מבוצעות סתימות באותו חומר כסוף ובולט, הלא כיום מבוצעות כל הסתימות בחומרים המותאמים בצבעם לצבע השן, באופן שהסתימות נסתרות לחלוטין, אלא מעיניו של רופא שיניים מומחה.

משמעות הדברים הינה שטיפולי שיניים כיום עושים שימוש בחומרים חכמים בהרבה, אשר מבטיחים בטיחות, בריאות ואסתטיות ברמות אשר לא היו מוכרות בעבר. בחירה של מרפאת שיניים מומחית המעסיקה רופאי שיניים מומחים ומעודכנים, ומצוידת בציוד מתקדם ובחומרים מתקדמים מבטיחה תוצאות טובות יותר מאי פעם.

3. שיטות עבודה

כמו החומרים בהם נעשה שימוש, גם שיטות העבודה השתנו במהלך השנים. הציוד והטכניקות באמצעותן מבצעים את הטיפולים התקדמו שנות אור, וטיפולים אשר בעבר היום ממושכים ויקרים להחריד, ניתנים היום לביצוע במהירות רבה ובמחירים זולים בהרבה.
היכולת לבצע טיפולי שיניים, כגון השתלות, ניתוחים של כירורגיית שיניים, טיפולים שחזור ושיקום הפה והלסת וכיו"ב, ויתירה מזאת – היכולת לבצע טיפולים אלו במהירות וביעילות, מעניקה לרבים איכות חיים שבעבר הייתה רק בגדר חלום. לעתים, טיפולים אשר היו דורשים שבועות וחודשים ניתנים כיום להשלמה תוך ביקור אחד במרפאת שיניים.

4. אמצעי הרדמה

אחת הסיבות לכך שאנשים חרדים כל כך מן הביקור אצל רופא שיניים, היא הכאב. חרדה זו מובנת לכל הדעות, שכן רובנו המכריע אינו נהנה לסבול מכאב. אבל מה לעשות ולעתים הטיפול חיוני? מסיבה זו, ישנם טיפולי שיניים אשר מבוצעים בהרדמה מקומית או כללית בדרגות שונות. אולם גם אם לכאורה אין עוד אנשים צריכים לחשוש מן הכאב, הרי שגם זריקת ההרדמה די בה כדי לעורר במטופלים חרדה רבה. כמו כן, אנשים רבים אשר חוששים מרופא שיניים, מפחדים לא פחות מזריקות.

כיום מציעה כמעט כל מרפאת שיניים מגוון רחב של פתרונות הרדמה ופתרונות אחרים לשיכוך ולביצוע טיפולי שיניים בילדים וטיפולי שיניים לאנשים הסובלים מחרדה.
תגיות: רופא שיניים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים