הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

חברת הסעות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/04/2011 שעה 07:27 (544 צפיות)
חברת הסעות - נתיבי דהרי

ארגונים ומוסדות רבים מעסיקים חברת הסעות וחוסכים הוצאות כלכליות מיותרות. במקום לשלם החזרי נסיעות לעובדים המגיעים בכל יום לעבודה חוסכות החברות ומשלמות הרבה פחות לחברות ההסעות שמספקות הסעות ישירות לעובדים. הסעות עובדים ותלמידים מתקיימות באופן קבוע ונחשבות להסעות הנפוצות ביותר.
הסעות לשדה התעופה
הסעות אלה מתקיימות מידי יום ומאפשרות לעובדים רבים להגיע בקלות למקום עבודתם. תחום ההסעות מקל בצורה משמעותית על המשק הישראלי ועדיף בהרבה על שירותי התחבורה הציבורית הכוללים אוטובוסים לא נקיים שמאחרים ללא הפסקה ורכבת ישראל שלא רק מאחרת כל הזמן אלא גם מעורבת בתאונות תמידיות ומסכנת מידי יום את חיי הנוסעים. מעבר להסעות עובדים קיימים סוגי הסעות שונים כמו למשל הסעות לשדה התעופה שעוזרות להגיע בדרך הקצרה ביותר לנתב"ג.
הסעות לטיולים
שירותי הסעות הסעות נוספות הם הסעות לטיולים המתקיימות באוטובוסים גדולים ומרווחים. הסעות אלה מתאימות גם לתיירים המגיעים ארצה ומעוניינים לראות אטרקציות שונות. כאשר מדובר בהסעות עובדים קיים רווח כולל לכולם. העובדים מגיעים למקום העבודה ביתר קלות וביעילות, הארגון מרוויח את הגעתם בזמן של העובדים ובכך יש לו בסופו של דבר יותר תפוקת עבודה (מעבר לחיסכון כלכלי שציינתי בהתחלה) וכמובן קיים רווח לחברת ההסעות שמרוויחה לקוחות רבים ומגדילה את רווחיה.
מערך צי רכבים
חברת הסעות מקצועית תציג מגוון רחב של סוגי הסעות שונות ובבעלותה צי רכבים מגוון. הסעות של חברת הסעות תורמות רבות ליעילות במשק ומקלות בצורה רצינית על עובדים רבים. עם זאת רוב הארגונים בישראל אינם משתמשים בשירותי הסעות לעובדים שלהם באופן קבוע מפאת קשיים בתקציב ולכן בדרך כלל רק תאגידי ענק זוכים להעסיק חברות הסעות באופן קבוע וליעל את מערך העבודה שלהם.

תגיות: חברת הסעות
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים