הצג גיליון RSS

Bad~Boy

מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה

דרג פוסט זה
מהיר ועצבני 5 הינו סרט מרוצי מכוניות חדש מסדרת מהיר ועצבני.

מהיר ועצבני הינה סדרת סרטי מרוצים מבית היוצר של יוניברסל, סדרת הסרטים התחילה עם הסרט הראשון בסדרה שבו שיחקו פול ווקר, וין דיזל, מישל רודריגז וג'ורדנה ברוסטר וכמו כן שחקנים נוספים. בסרט מהיר ועצבני 5 יסופר על כנופייה אשר גנבה משאיות (בהנהגתו של הדמות אשר גולמה על ידיי וין דיזל), ויום אחד נהגי המשאיות מחליטים לנקוט עמדה ומתארגנים עם נשקים כנגדם.

עם עוד מספר סרטים עוברת הסדרה עד שמגיעים לסרט הרביעי בסדרה שבו משחקת השחקנים והדוגמנית הישראל גל גדות, כמו כן גל תשחק גם בסרט החדש בסדרה, בשם מהיר ועצבני 5.

מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה

קצת אודות הסרט

בסרט החמישי בסדרת הסרטים דומיניק (מגולם על ידיי וין דיזל) וצוותו, מוצאים את עצמם שוב בצד הלא נכון של החוק כאשר הם נכנסים לעולם הסמים.
אך גם המשטרה לא נשארת בשקט ורודף אחריהם סוכן פדרלי אכזרי בכדי לטפל בהם, יחד עם מכשולים אחרים, הוא אינו מתכוון כלל לאפשר להם להכנס למכוניות כאשר זהו חוק הברזל שלו.

מספר נתונים לגבי הסרט מהיר ועצבני 5

הסרט יצולם בארצות הברית ויהיה בשפה האנגלית,
תאריך יציאתו לבתי הקולנוע הינו בתאריך 29 באפריל, לא ידוע אם התאריך מדוייק גם להקרנה בבתי הקולנוע בארץ. אך עקב הביקוש והפופולאריות של הסרט הרבה, הסרט מהיר ועצבני 5 לא יתעכב הרבה וייצא להקרנה בארץ וכמו כן ייצא גם באתרי סרטים לצפייה ישירה, כלומר יהיה גם מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה, פירוט קצר יהיה בפסקה הבאה.

* השם המלא של הסרט: Fast Five: The IMAX Experience
* מיקום הצילום המדוייק: Atlanta, Georgia, USA (אטלנטה, גיאורגיה , ארצות הברית)
* אורך הסרט: 130 דקות
* לפי שמועות והשערות שונות הקרנת הסרט בישראל ככל הנראה תהיה בסביבות התאריך 12.05.11

מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה

כאשר מציינים את שם הסרט במושג לצפייה ישירה, כמו במקרה שלנו מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה, מתכוונים לכך שהסרט משודר גם באינטרנט באמצעות שרתי וידאו, את הסרטים ניתן לראות ללא המתנה ובקליק אחד באתרי סרטים לצפייה ישירה. ברב האתרים תמצאו מאגר סרטים גדול לצפייה בקליק אחד וכמובן כמו שהישראלים אוהבים, הכל בחינם וללא הגבלה. אחרי יציאתו של הסרט בבתי הקולנוע, מפעילי אתרים אלו ימהרו להוציא את מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה ובכך אנשים שאינם מעוניינים לצאת מביתם לשם צפייה בסרט, יכולים לראות את הסרט בביתם ובמחשב האישי בכל רגע.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים