הצג גיליון RSS

InterMent

פטנט

דרג פוסט זה
הדרך מרגע הבלחת הרעיון ועד השלב שיש באמתחתכם פטנט רשום יכולה להיות ארוכה ומורכבת.
רישום של פטנט הוא בעצם השלב האחרון בהליך ההולדה שלו.
ברוב המקרים, רוב הרעיונות שצצים במוחותיהם של מיטב הממציאים והמפתחים ככל אינם מגיעים לשלב שהם מוכרזים בתור " פטנט רשום ".
על מנת לרשום פטנט על המצאה או פיתוח יש לעמוד בקריטריונים מאוד ברורים שמוגדרים בצורה שאינה משתמעת לשני פנים, ברוב המקרים ההליך של רישום פטנט על המצאה כרוך בניסוחים שמחייבים סיוע משפטי של עורך דין.
ישנם עורכי דין שכל עיסוקם זה סיוע למפתחים וממציאים ברישום פטנט על המצאותיהם השונות,הרישום הוא למעשה החלק הקריטי ביותר בכל מה שקשור בשמירה על זכויות קניין והגנה מפני "גנבים" שייקחו את הרעיון ויעשו בו שימוש מסחרי ללא כל קבלת אישור מהממציאים המקוריים.
בסביבה התחרותית שבה מתנהלת היום הזירה העסקית, אין מנוס מרישום פטנטים בסיוע משפטי צמוד.

רישום פטנט


החכמה ברישום של פטנט היא לוודא שהוא נרשם בכל ארצות היעד האסטרטגיות, כלומר, אין להסתפק ברישום של פטנט רק בארץ שבו הממציא נמצא אלא לדאוג להגנה מפני חיקויים גם בשווקים האירופאי והאמריקאי.
כיום כבר ממליצים לרשום פטנט גם בסין שכן רוב המוצרים מיוצרים שם, בכל מקרה את כל ההליך של רישום פטנט על פיתוח או המצאה מומלץ להפקיד בידי אותו עורך דין שמתמחה בתחום.
אין עוגמת נפש גדולה יותר מלרשום פטנט על המצאה שטרחנו עליה שנים ולגלות למחרת כי עקב אי דיוק והקפדה על האותיות הקטנות כבר קמו כל מיני חיקויים בחסות החוק, ישנם בסביבה בעלי מקצוע שלא בוחלים בשום אמצעים על מנת לשים את ידם על פטנטים שלא מוגנים כהלכה אצל רשם הפטנטים.

פטנט רשום


המושג פטנט הוא למעשה ההגדרה לכך שההמצאה או הפיתוח מוגנים כראוי.
עורך הדין שמתמחה בתחום של הפיכת המצאה למה שמכונה פטנט רשום למעשה דואג שהרישום יהיה לא רק בארץ אלא בכל אותם שוקי יעד כאמור, הסיכוי להפוך פיתוח כלשהו מסטאטוס של פיתוח לסטאטוס של פטנט רשום ללא סיוע של עורך דין שמתמחה בכך הינו קלוש מאוד.
רישום פטנט בסיסי מלא בפרצות וחורים משפטיים שרק אותו עורך דין יודע ומסוגל לסגור, לכן, אם יש לכם המצאה או פיתוח כלשהם שברצונכם להגן עליהם מפני חיקויים, ההמלצה הטובה ביותר זה לפנות לעורך דין שמתמחה בכך על מנת לרשום אותו בתור פטנט רשום.

עודכן ב: 23/06/2011 בשעה 15:39 על ידי InterMent

תגיות: פטנט
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים