הצג גיליון RSS

InterMent

טלמיטינג

דרג פוסט זה

טלמיטינג


טלמיטינג וטלמרקטינג הן שתי נישות שיווקיות שכמעט כל עסק חייב להיעזר בהם על מנת למקסם את פוטנציאל המכירות שלו.
בעוד שטלמרקטינג מדבר בעיקר הרמת טלפון אחרי טלפון, הרי שכל מה שקשור בתחום של טלמיטינג העסק יותר מורכב, המטרה של טלמיטינג היא לגרום לצד שמעבר לקו להסכים לבוא לפגישה, הרי הפירוש המילולי של טלמיטינג הוא תיאום פגישות.
בפועל טלמיטינג זה לערוך שיחות טלפון יזומות ללקוחות פוטנציאליים ולשכנע אותם להגיע לפגישה על מנת לשמוע עוד פרטים על המוצר או השירות שעומד על הפרק.
למרות כל החידושים הטכנולוגים של העת האחרונה, עדיין אין תחליף ממשי לשירותי טלמיטינג. בכל מה שנוגע ליעילות של הטלמיטינג הרי שהדעות עדיין חלוקות. ברוב המקרים, הטלמיטינג מתבסס על כך שככל שמבצעים יותר שיחות שמסתיימות בתוצאה שלילית, כך קרבה ובאה השיחה עם התשובה החיובית.

טלמיטינג מתקדם


הנטייה הטבעית היא לתת לכל מי שרק מוכן לבצע שיחות טלמיטינג, בפועל, טלמיטינג יעיל דורש השקעה לפחות בלב ההקמה של המערך, מכיוון ששירותי טלמיטינג אינם נחשבים קריירה, הרי שהתחלופה שם גבוהה.
כתוצאה מכך יש הרבה שיחות טלמיטינג אבל מעט תוצאות, מבחינת אחוזי הצלחה, לא מעט שירותי טלמיטינג מתבססים על תגמול בהתאם לתוצאות מתוך ההכרה שהתוצאות ממענות להגיע בנקל.
כמובן שכל התפיסה לגבי הטלמיטינג שגויה מעיקרה, באמצעות הכשרה והכוונה ניתן להגיע לתוצאות הרבה יותר גבוהות, ההשקעה בעובד בתחילת הדרך תחזיר את עצמה בהמשך עת הוא יביא ליותר תוצאות חיוביות פר שיחות שבוצעו.

טלמיטינג מודרני


בארצות הברית, היכן שהמציאו את אותם שירותי טלמיטינג, התמונה שונה, שם, טלמיטינג היא בהחלט משרה שניתן להחזיק בה מספר שנים, שם כבר יש מורשת ענפה של הכשרה לביצוע שיחות טלמיטינג וכמובן התוצאות בהתאם, ככל שעובד נמצא במשרת טלמיטינג יותר זמן כך גם התוצאות שלו משתפרות, כלומר, עובד שבילה מעבר לשנה בביצוע של שיחות טלמיטינג כבר יפתח את כל הכישורים הנדרשים על מנת להביא תוצאות, ברגע שהעובד מוצא את הביטחון, את הטון ואת המילים הנכונות שעובדות יותר טוב מהאחרות, אז הדרך לתוצאות המצופות מתקצרת פלאים.
אמנם בשנים האחרונות החלו לצוץ כל מיני אפיקים וערוצים חדשים של שיווק ישיר דרך האינטרנט, אבל עדיין זה לא ממש מהווה חלופה לטלמיטינג, ייקח עוד כמה שנים עד שהטלמיטינג יאבד את הרלוואנטיות שלו, בינתיים ניתן לשכלל ולשפר את יכולות המכירה של העובדים על מנת לפתח נישת שיווק ייחודית.
יש לא מעט מוקדי טלמיטינג שלקחו את הדוגמא האמריקאית והביאו אותה כאן לארץ, כדאי מאד לבחון אפשרויות אלו ברצינות ובכובד ראש.
תגיות: טלמיטינג
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של 528daniel
    ללא ספק השירותים שהנכם מציעים כאן ללא ספק חשובים למשרדים המנהלים פגישות באופן קבוע ולכן יכולים לחסוך בזמני נסיעה ולהשתמש בשירות זה.
    בכלל אתר ספקים לעסקים הינו דבר נחוץ למי שמנהל משרד בישראל ויכול חסוך עשרות שעות בחודש דרך אתרים מסוג זה.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים