הצג גיליון RSS

InterMent

כרטיסי ביקור

דרג פוסט זה
המגמה הבולטת ביותר כיום בקרב אנשי עסקים הינה המעבר מייצוג באמצעות כרטיסי ביקור קונבנציונאליים לטובת הדיגיטליים. המושג כרטיס ביקור דיגיטאליים הוא מושג מורכב במקצת.

למעשה, כל פרופיל אישי של אנשי עסקים ברשת חברתית יכול להיחשב בתור כרטיס ביקור דיגיטאלי. אם מקבלים את הפרשנות הזאת, כי אז הפייסבוק והלינקדין הם זירות שמלאות באסופה של כרטיסים דיגיטליים. בנוסף, ישנם חברות שמתמחות ביצירתם בתצורה של כרטיסי ביקור מסורתיים.

כלומר, לקוחים את אותם הדגמים מסורתיים, אלו המודפסים, ועושים להם התאמה לזירה הדיגיטאלית, כך שניתן לשלוח את אותם הכרטיסים משודרגים אל הלקוחות הפוטנציאליים. בשורה התחתונה ניתן להגיד כי התפיסה של הישנים כבר אינה רלוואנטית כמו שהיא הייתה. כיום מי שרוצה לעשות שימוש יעיל בהם נזקק לעשות התאמות לתקופה. אמנם ניתן ורצוי להמשיך להדפיס סוגים רגילים, אבל המראה שלהם כבר אינו אותו המראה וגם המידע המופיע בהם.

הדגמים העדכנייםעל מנת לערוך התאמה לעידן שבו אנו חיים, צריך להבין מה מחפשים כיום אני העסקים. ראשית, מומלץ שבנוסף לשמכם יופיע גם כתובת האתר לצד ציון הכינוי שלכם בפייסבוק. גם אם אינכם פעילים קבועים שם עצם ציון העובדה מעיד על כך שאתם מחוברים לכאן ולעכשיו. איכות הנייר שעליו אתם מדפיסים חשוב גם הוא. הרי לא נרצה לייצר תדמית של קמצנים או דלי אמצעים.לכן שווה להשקיע באיכות הנייר וגם באיכות הדפסה. חשוב גם לוודא כי אנו לא מעמיסים יתר על מידע פרטים עליהם. וכמובן שאין לשכוח את סימון הלוגו.

כרטיסי ביקור קליטיםהכרטיסים אמורים כאמור לספר סיפור. לכן חשוב להקדיש מחשבה לנושא לגבי איפה ומה יהיה מעל גבי אותם הכרטיסים. חשוב להכין סקיצות ולראות איזה תחושה ואיזה מסרים מועברים על ידי הכרטיסים. בהתחשב בעובדה כי הזמנה מינימאלית של כרטיסי הביקור עומדת על בין 500 ל1000 כרטיסים, חשוב להיות שלמים עם התצורה שעליה מחליטים. תעשיית כרטיסים ותרבות הצריכה של הכרטיסים עתידה לשנות את פניה בשנים הקרובות עקב השינויים בשאר הרגל הצריכה. מה שחשוב זה לשמור כל העת על המצב עם יד אחת על הדופק ועיניים נשואות אל עבר האופק. אז לפני הכנס או האירוע החברתי הבא שלכם, תבדקו היטב נה אומר לגביכם כרטיס הביקור שלכם.
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים