הצג גיליון RSS

InterMent

בדיקת בית חדש

דרג פוסט זה
בדיקת בית חדש הנה חובה עבור כל מי שנמצא בהליך מתקדם לקראת רכישת דירה כלשהי. ביצוע של בדיקת בית חדש נעשית לרוב על ידי מהנדסי בנין וותיקים ומנסים שיודעים היכן לחפש את ליקויי הבניין השונים. באמצעות הביצוע של אותה בדיקת בית חדש ניתן לאתר כל פגם ופגם שיש בנכס המיועד ולדרוש או את תיקונו או קבלת הנחה בשווי התיקון. חשוב לזכור כי זוהי זכותכם המלאה לדרוש לבצע בדיקת בית חדש לפני כל קנייה או רכישה. קבלן שמסרב לאפשר לבצע את אותה בדיקת בית חדש יש להימנע מלרכוש ממנו את הנכס. שכן ללא ביצוע של אותה בדיקת בית חדש הקניה של הבית או הדירה החדשה משולים לקבלת חתול בשק. אין מפח נפש גדול יותר מאשר קבלת דירה חדשה שבתוך ימים ספורים מתגלים בה לקויי בניה שניתן בדיעבד למנוע אותן. לכן לפני כל רכישה של בית חדש יש לבצע או אותה בדיקת נאותות מדוברת.
בדיקת בית חדש

בדיקת בית חדש לפני רכישה


ללא ביצוע של אותה בדיקת בית חדש סביר מאוד להניח כי אי לו ליקויים יתגלו לאחר הכניסה והאכלוס של הנכס. כל המטרה של ביצוע בדיקת בית חדש היחנה לגלות ולתקן ליקויי בניה לפני סגירת העסקה. כל עוד בוצעה אותה בדיקת בית חדש לפני הרכישה הרי שיש לכם כוח מיקוח אל מול הקבלן. לאחר שרוכשים דירה, כל פניה לקבלן תיתקל בהתחמקויות מפולפלות ומכאן החשיבות של ביצוע אותה בדיקת בית חדש לפני הרכישה וסגירת העסקה. ישנם בנקים למשכנתאות שמחייבים את הביצוע של אותה בדיקת בית חדש על מנת לדעת מה מצב הנכס לאמתו של דבר והערכת שווי נכונה שלו. הבדיקה האמורה יכולה להוזיל את שווי הנכס לפני הרכישה ולשחק לטובת הרוכשים.

בדיקת בית חדש ביסודיות


ישנם אין ספור מקרים שבהם לא בוצעה אותה בדיקת בית חדש והתוצאה הייתה הליכים משפטיים וחילופי האשמות הדדיות בין הקבלן לדיירים השונים. בדיקת בית חדש יכולה לחסוך הוצאות על תיקונים, על הליכים משפטיים ארוכים כנצח והרבה עוגמת נפש. בדיקת בית חדש היא הבדיקה שיש לבצע לפני כל קניה על מנת לקבל נכס נקי מליקויים והפתעות לא צפויות. בדיקת בית חדש למעשה מעיקה לנו כרוכשים את תמונת המצב האמיתית לבכי הנכס. העלות של אותה בדיקת בית חדש מחשרה את עצמה באמצעות הליקויים שהקבלן יבצע לפני סגירת העסקה ושעלותם יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים.
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים