הצג גיליון RSS

kankar

איפור כלות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/07/2011 שעה 14:10 (693 צפיות)
בעת איפור כלות אנו מביטים לקראת שתי מטרות עיקריות. המטרה הראשונה של איפור כלות היא לדאוג כי האיפור יחזיק מעמד לפחות במשך עשר שעות. הסיבה לכך היא שהכלה פעילה מאד במהלך היום. היא מתחילה בסלון הכלות, מתלבשת ומשם יוצאת לסט צילומים אשר יכול לארוך מספר שעות. במהלך הצילומים על הכלה להיראות במיטבה. לאחר מכן, הכלה מגיעה לעבר מקום החתונה. על איפור כלות לשרוד את דמעות האושר, נשיקות המוזמנים וזיעת הריקודים לאחר החופה. המטרה השנייה של איפור כלות היא לעשות את הכלה לכמה שיותר יפה. לרוב, יום כלולות יש רק אחד, ואת רוצה להיראות במיטבך ולבלוט מעל ליתר הנשים הפוקדות את מקום חתונתך. איפור כלות מגיע בשלל גוונים, צורות וסגנונות, והתאמה נכונה לפנייך, עורך וסגנונך יצלחו להגשים את חלומך ולהיות נסיכה ליום אחד.

איפור כלות עד הבית - עוד על איפור כלות


כיום יותר ויותר כלות פונות למאפרות העוסקות בתחום איפור כלות, ומבקשות כי האיפור ייעשה בביתן ולא בסלון הכלות, מה שהיה נהוג עד לא מזמן. איפור כלות עד הבית הוא יתרון משמעותי ביום החתונה, מדובר בנוחיותך- תוכלי להיות בביתך ללא אווירה לחוצה. כמו כן, איפור כלות עד הבית חוסך לך נסיעה נוספת ברחבי העיר או הארץ, וכך יהיו לך פחות סידורים לבצע ביום חתונתך. תוכלי לשבת בנינוחות יחד עם קרובייך בביתך ולהמתין למאפרת איפור כלות שתגיע עד אליך עם כל הציוד הדרוש. בנוסף, תוכלי ליהנות מיחס יותר אישי ותשומת לב רבה יותר מצד המאפרת ללא הסחות דעת מיותרות. איפור כלות עד הבית מבטיח לך כי את הלקוחה היחידה וכל תשומת הלב והזמן מושקעים אך ורק בך.

איפור כלות - מספר עצות עשי ואל תעשילאחר הנחת הבסיס על פני הכלה, מתחילים לרוב את איפור העיניים. איפור כלות צריך להיות יותר זוהר ומרשים מאיפור יום יומי, ולכן ניתן ליצור שילובים בין צלליות בגווני מט לבין צלליות מבריקות המעניקות את המראה הזוהר לעיניים. כמו כן, איפור כלת יכול להתאים לאבזרים הנלווים של הכלה, כמו הזר והתכשיטים, ואף לחליפת החתן ליצירת מראה זורם ואחיד. במידה ואת מעוניינת ליצור הבלטה של עצמות הלחיים, צרי הצללות לפני הנחת הסומק. עצה אחרונה אך חשובה לא פחות בתחום איפור כלות היא השפתון. אנו מכירות את בעיית השפתונים אשר צבעם נעלם במהרה, ולכן רצוי טרם הנחתו על השפתיים, למרוח עליהם מייק אפ ופודרה. לאחר מכן, השתמשו בתוחם שומני ומלאו בעזרתו את השפתיים, וכך תבטיחי כי השפתון יישאר למשך זמן רב יותר מהרגיל.

עודכן ב: 10/07/2011 בשעה 14:13 על ידי kankar

תגיות: איפור כלות
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    מוסיפה בקשר לאיפור כלות - תוכלי להיכנס לרשת החברתית החדשה של מתחתנים בישראל ולמצוא שם המון בעלי מקצוע שיוכלו להמליץ ולעזור לך עם איפור לערב החתונה.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים