הצג גיליון RSS

InterMent

הגברה

דרג פוסט זה
כולנו מכירים את שיר הילדים "אם אין עוגה אז אין מסיבה". במילים דומות אפשר לתאר מסיבה ללא ציוד הגברה. ציוד הגברה הוא ללא ספק המניע והמדד של מסיבה מוצלחת. עבור בעלי אולמות אירועים יש שני נושאים שבעיניהם הם החשובים ביותר בכל מה שקשור לסאונד. האקוסטיקה שבאולם וציוד הגברה.
כל בעל אולם יודע, שאקוסטיקה לקויה וציוד הגברה ש"אינו נותן בראש" יהוו עבורו פשיטת רגל. ולכן , קיימת היום מגמה באולמי אירועים רבים, שאת ציוד ההגברה מספק האולם עצמו ולא התקליטנים.
דרך אגב, אולמי שמחות רבים, עובדים עם חברות הפקת אירועים ואלה דואגות לכל הנושא של הדי.ג'י באירוע וגם לרמת ציוד ההגברה באולם.
לא נפתיע את אף אחד אם נאמר שהמוסיקה בכל באירוע, היא זו שקובעת את הצלחת האירוע או לא. ולציוד הגברה יש תפקיד חשוב בנושא זה.
בעלי השמחה, לאחר שהם סוגרים עם בעלי האולם וצוות הפקת האירועים, בודקים את מערכת ציוד הגברה באולם, והם בהחלט מסוגלים לקבוע אם הציוד הגברה שקיים באולם הוא איכותי דיו לקיום האירוע.

הגברה

מערכת ציוד הגברה – מה היא כוללת


מערכת ציוד הגברה כוללת מגבר או מגברים, רמקולים, חיווטים, מערבלים, וסאב. אל המערכת של ציוד הגברה מצטרף גורם חשוב נוסף, אם לא החשוב ביותר. הדי.ג'י, שצריך להפיק מהציוד את המקסימום ולהרקיד את החוגגים. אך במערכת הגברה עצמה יש לגורם נוסף יש חשיבות גדולה ביותר, ואלה הרמקולים. לעוצמת הרמקולים ולחדות שבה הם מעבירים את סאונד לאולם האירועים, יש חשיבות רבה ושני גורמים אלה יכולים לקבוע את הצלחת האירוע, מבחינת המוסיקה כמובן.
קשה לתאר כאירוע מוצלח, ערב שבו החוגגים לא מצליחים לשמוע או להבין את דברי הדי.ג'י, או את המוסיקה שהוא משמיע.
גורם נוסף שיש לו משמעות רבה בהצלחת הערב, הוא מיקום הרמקולים. ציוד הגברה יהיה רלוונטי אם הרמקולים יהיו ממוקמים במקומות מרכזיים באולם, ולא מרוכזים בפינה אחת. פיזור נכון של הרמקולים, הצבתם במרחקים מדודים ושליטה של האחראי על ציוד הגברה, יהפכו את הערב לערב "פיצוץ".

ציוד הגברה חובה בכל מסיבה לא רק באולמי אירועים


גם אם החגיגה מתבצעת בבית, חובה שיהיה ציוד הגברה. אם ילדיכם החליטו לחגוג מסיבת יום הולדת או בת/בר מצווה בבית, בוודאי שיש צורך בציוד הגברה. הרי הילדים שיגיעו ירצו בוודאי לרקוד, ואיך הם ירקדו ללא ציוד הגברה? אין מה לעשות, צעירים אוהבים רעש, ולשמוע בווליום גבוה, ואת הווליום שהם שומעים רק ציוד הגברה איכותי יכול לספק להם. גם כאן יהיה צורך במספר רמקולים שיהיו פזורים בבית. נכון, לא תהיה ברירה, ותצטרכו להתנצל בפני השכנים בגלל הרעש.
לפחות תצאו אתם מהבית, אם הרעש מאד מפריע לכם. אבל אם אתם מפחדים על מה שעלול לקרות לבית שלכם אם אתם לא תהיו שם, אז פשוט שימו אטמים באוזניים ותתנו לצעירים ליהנות מציוד הגברה איכותי ומשוכלל.

עודכן ב: 10/07/2011 בשעה 17:21 על ידי InterMent

תגיות: ציוד הגברה
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים