הצג גיליון RSS

InterMent

מיחזור

דרג פוסט זה
מיחזור הינה פעולה חשובה ביותר לביצוע, ואכן, בשנים האחרונות ניתן לראות בתופעה עולמית, חובקת עולם אשר הולכת וגדלה מדי שנה, במסגרתה המודעות לחשיבותו של מיחזור ושמירה על איכות הסביבה הולכת וגוברת בקרב קהל הציבור הרחב. מיחזור הינה תעשייה שלמה אשר מאפשרת לא רק שמירה על איכות הסביבה, אם כי מאפשרת לחסוך עלויות גבוהות ביותר, בייחוד כאשר מדובר על מיחזור מתכת וחומרים תעשייתיים שונים, עליהם ניתן להזדכות על סכומים שמצטברים לכדי גובה נאה ביותר.


עסקים מומלצים

alongroup logo
קבוצת אלון - מיחזור החברה הגדולה בישראל למיחזור פסולת ובקבוקים, להגנה על איכות הסביבה


השלכות של אי טיפול בפסולת


פעולת מיחזור הינה פעולה אשר מאפשרת למעשה להקטין את כמות הפסולת אשר מושלכת אל הטבע ולא עוברת טיפול כזה או אחר. הסביבה בה אנו חיים נמצאת בפגיעה מתמדת, בין אם הפגיעה נעשית בטבע, בבעלי החיים, באוויר אותו אנו נושמים, במים וכך גם באדמה אשר סופחת את הזיהום והכימיכלים המשתחררים מהחומרים שמרכיבים את הפסולת הלא ממוחזרת.
חשוב לציין כי האדם מייצר כמויות עצומות של פסולת מידי יום, פסולת אשר אינה מתפרקת וגורמת לזיהום של האויר שאנחנו נושמים, המים אותם אנו שותים ורוחצים בהם, והאדמה ממנה אנו אוכלים. מיחזור יוכל להקטין באופן משמעותי את כמויות האשפה הזו, ובכך למעשה להקטין במידה ניכרת את כמות זיהום הסביבה לו אנו גורמים.

חלוקת חומרים


סל מיחזור
מיחזור נחלק לסוגים של חומרים שונים, כאשר החלוקה נעשית בצורה די פשוטה. החומרים העיקריים להם ניתן לבצע פעולות מיחזור אלה הם פלסטיק, נייר ומתכת, בחלוקה גסה.
מתכת ממחזרים בעיקר מפעלים וחברות גדולות אשר מתעסקות עם חומרי מתכת בכמויות מסחריות, בעוד שחומרים כמו נייר ופלסטיק על כל סוגיו, נגיש לציבור הרחב בפעולה פשוטה ביותר. ניתן לראות כיום בכל רחוב, וכמעט בכל בית משותף פחים יעודיים אשר מיועדים למיחזור של דפי נייר ובקבוקי פלסטיק, כמו כן, ניתן למצוא בסופרים ובמרכולים גדולים מתקנים אשר משמשים למיחזור או הפקדה של בקבוקי זכוכית. במקרה של הפקדת בקבוקי זכוכית, הרי שאתם תוכלו להזדכות על כסף, כאשר הפיקדון בגין בקבוקי זכוכית הוא עשרים וחמש אגורות.
מיחזור של מתכות הינו כלכלי עוד יותר, וניתן לייצר רווחים נאים ממיחזור של מתכת שלבעליה אין עוד שימוש בה יותר.

לקריאה אודות סוגי מיחזור לחץ כאן.
תגיות: מיחזור
קטגוריות
עסקים

תגובות

  1. הסמל האישי של דיוד
    כמה מיחזור זה חשוב הלוואי והיו מבינים את זה!


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים