הצג גיליון RSS

InterMent

עגילים

דרג פוסט זה
העגילים הינם תכשיטים אשר עונדים על האוזניים בשיטות שונות. ישנם סוגים אשר נתלים בחור האוזן, אחרים נצמדים לאוזניים על ידי קליפס, ולהם לא זקוקים לחורים ויש סוגים הנכנסים לתוך חורי האוזניים ונצמדים אליהם. ישנו עולם עיצובי שלם מאחורי העגיל, ומדובר באביזר אופנתי רחב היקף. העגילים קיימים עוד משחר ההיסטוריה, וניתן למצוא אותם במגוון תרבויות עתיקות יומין אשר בהן נהגו לענוד אותם גברים ונשים כאחד. בזמנים ההם נהגו להכין אותם מצדפות או מעץ, אך לא פעם ייצרו אותם גם מעצמות של בעלי חיים. בהמשך הזמן ועם התפתחותה הטבעית של ההיסטוריה, החלו בייצור העגילים מחומרים כמו זהב וכסף תוך שילוב אבני פנינה, יהלומים ואבני חן נוספים. עד היום הם משמשים בתרבויות מסוימות סמל סטטוס ושיוך תרבותי לחברה או שבט מסוים.


עיצוב העגילים


דגמים רבים מעוצבים תוך שימוש בחומרי מתכת מסוגים שונים ומגוונים. יחד עם זאת, בשוק מוצעים עגילים מחומרים אחרים נוספים מלבד מתכות, כמו עגילי פלסטיק, זכוכית ואף כאלו העשויים בד. מאז ומתמיד הינם אחד מאביזרי האופנה האהובים ביותר על ידי בנות, וניתן לראות לדות מגילאי שנה ומעלה עונדות אותם. עיצובי עגילים משתנים, וקיימים אין ספור עיצובים, מה שמעניק לנו את האפשרות לבחור את הסוג והעיצוב המתאים לנו ביותר. מכיוון שקיימים עיצובים המיוצרים מחומרים זולים, ישנה האפשרות לרכוש מספר רב יותר של זוגות, וכך לגוון ולהתאים אותם למראה אשר אותו אנו רוצים לשוות לעצמינו באותו יום. בנוסף, ניתן למצוא דגמים המעוצבים בצורת חישוקים בצבעים ועובי שונים, ישנם ארוכים, ישנם כאלה בעלי צורה, כמו פרח או חיה מסוימת (כדוגמת חיפושית), ועוד.

סוגי היהלום


כאשר מעניקים זוג עגילים כמתנה לאישה, מעניקים לה את התחושה כי היא האישה החשובה ביותר בעולם למי שהשקיע מזמנו בבחירתם וברכישתם. מכיוון שמדובר באופנה ההולכת למתפתחת עם הזמן, מושקע בעיצוב העגיל זמן רב, ומעניקים לכל אחד ואחד מהם תשומת לב רבה לפרטים הקטנים ולגימור. יחד עם זאת, ישנם דגמים אשר כל אישה תשמח לקבל, ואלה עגילי יהלומים. אבני היהלום משפרים את יופיו של העגיל ומעניקים מראה עשיר לעונדת אותם. בנוסף לכך, הענקת עגילי יהלום מצביעה על חשיבה עמוקה ועל רצון לרצות ולשמח באמת את המקבלת אותם. בעת רכישת עגילי יהלום, שימו לב כי היהלומים עברו חיתוך טוב ומעלה- ככל החיתוך טוב יותר, כך העגיל ייראה יותר מלא חיים וברק. כמו כן, צבע לבן מבליט את צבעו של היהלום מכיוון שהזהב משתקף ביהלום, לכן מומלץ לשלב עגילי יהלום יחד עם זהב לבן.לקריאה נוספת על עגילים
תגיות: עגילים
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים