הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

רכבים יד שניה - אופיר סוכנויות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/07/2011 שעה 14:48 (889 צפיות)
חושבים לרכוש רכב חדש? קיום קיימות מגוון רחב של אפשרויות שונות לרכישת רכב באופן המקל עליכם בצורה משמעותית גם כאשר מדובר ברכישת רכבים יד שניה. רכבים יד שניה בחברת אופיר סוכנויות נחשבים מבוקשים מאוד לא רק בגלל מחירם הזול אלא גם בשל איכותם. ללא ספק רכישת רכב מקלה מאוד עלינו ביום יום ומאפשרת לנו להגיע ממקום למקום ללא כל קושי ותלות בתחבורה הציבורית.
מבצעי רכב
דרך מקלה לרכוש רכב בסוכנות הרכב שלנו היא על ידי בדיקת מבצעי רכב. רכישת רכב במבצע רכב מאפשר לכם לחסוך אלפי שקלים בעת הרכישה כיוון שמחירו נמוך בהרבה ממחירו במחירון. דרך נוספת לרכישת רכבים יד שניה וראשונה באופן מקל היא על ידי ביצוע עסקת טרייד אין לרכב. ביצוע עסקת טרייד אין לרכב מקלה באופן משמעותי עליכם בהליך הרכישה.

ליסינג תפעולי
בעסקת טרייד אין לרכב עליכם להביא את רכבכם הישן לסוכנות הרכב שלנו, לקבל הערכת שווי ולשלם את הפרש סכומי המכירה בין הרכב הישן לרכב החדש. חברתינו גם מספקת לכם עזרה במימון לרכב עד מאה אחוזים משוויו במידה והינכם מעוניינים בלקחת הלוואה. במידה והינכם מעוניינים לרכוש דגם מסויים של רכב תוכלו להתרשם מאיכותו בפועל על ידי שירות של ליסינג תפעולי.

קניית רכב חדש
שירות של ליסינג תפעולי מאפשר לכם לשכור את הדגם שאתם רוצים ולהינות מאיכויותיו השונים כאשר לכל אורך תקופת ההשכרה תקבלו תחזוקה שוטפת על הרכב ובסיומה תנתן לכם האפשרות לבחור האם לרכוש את הרכב או להשאירו בסוכנות. אצלינו בחברת אופיר סוכנויות קיים מבחר רחב של רכבים גם מסוג יד ראשונה וגם מסוג יד שניה. קניית רכב חדש מחייבת אתכם לבחון אפשרויות קלות לרכישה,

פנו אלינו ונסייע לכם
1-700-556055

עודכן ב: 21/07/2011 בשעה 14:50 על ידי PengL (שינוי תוכן)

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים